TopStar

18. července 2013 06:50

Blanka Konrádová

11 rytířů princezny Ivety: Kdo nejvíc zdecimoval Bartošovou?

Iveta Bartošová si nemůže na nezájem opačného pohlaví stěžovat. Naopak se našlo hodně mužů, kteří se o ni chtěli starat. Řada bývalých životních partnerů, ale i manažerů jí však už nemůže přijít na jméno. Kteří zásadní muži prošli jejím životem?

Muž č. 1: Petr Sepéši

Spolu prorazili na hudební nebe hitem Knoflíky lásky, které začali "zapínat" i mezi sebou. Problém byl jen v tom, že chlapecky nevinně vyhlížející Sepéši byl pěkný sukničkář. Tehdy to Iveta ještě snášela – byla zamilovaná. Zlomila ji až tragická autonehoda, při které zpěvák na železničním přejezdu v roce 1985 v pouhých 25 letech zahynul.

Muž č. 2: Michal Penk

Zpěvák Michal Penk Ivetu okouzlil zanedlouho po tragédii s první velkou láskou. Tehdy ještě dlouhovlasý hezounek ji ale rychle odradil. Přesně jako Sepéši se spustil s první sukní, která se mu nabídla. Iveta může zpětně jen děkovat, protože Penk už tehdy experimentoval s drogami, které ho záhy naprosto odrovnaly. To ovšem ještě nikdo netušil, že sama nakonec dopadne prakticky stejně.

Muž č. 3: Ladislav Štaidl

Od roku 1987 měla Iveta vážný a dlouholetý poměr s hudebníkem Ladislavem Štaidlem. Asi jediný rozumný vztah, který prospěl nejen jí, ale i její kariéře. Přestože byl ženatý a sliboval, že si ji jednou vezme, ke svatbě nikdy nedošlo. V roce 1996 se jim narodil syn Artur. Ještě předtím se Iveta (po sedmi letech vztahu se Štaidlem) nechala oblbnout údajným opravářem telefonů Romanem Třískou. Tvrdil prý, že ji Štaidl nechává odposlouchávat a chce ji zlikvidovat.

Muž č. 4: Roman Tříska

Tak tady si Iveta opravdu "pomohla". Podle její policejní výpovědi byla Romanem Třískou unesená a násilně držená v bytě, kde ji přivázal k topení. Dále uvedla, že ji opakovaně znásilňoval a musela se balit do alobalu, aby ji nezaměřili mimozemšťané. U soudu se však nic z toho, co tvrdila, neprokázalo. Roman Tříska sice šel za mříže, ale za vraždu svého otce. Podle dostupných informací s Třískou tehdy zpěvačka odešla dobrovolně. Důvod? Prý se bála Ladislava Štaidla.

Muž č. 5: Rudolf Hrušínský nejmladší

Při natáčení filmu Svatba upírů Ivetu okouzlil benjamínek hereckého rodu Hrušínských, známý v té době hlavně z filmu Discopříběh. Právě Ruda měl prý být definitivním důvodem rozpadu Ivetina vztahu s Ladislavem Štaidlem. Ani románek s hercem Hrušínským ale Ivetě dlouho nevydržel.

Muž č. 6: Zdeněk Podhůrský

Vedle herce a moderátora Zděňka Podhůrského Iveta po dlouhé době rozkvetla. Ovšem její labilní povaha a sklony k alkoholismu dávaly Podhůrskému tak zabrat, že se pokusil vztah několikrát ukončit. Kdykoli to udělal, Iveta se okamžitě pokusila o sebevraždu. Pro média pořezaná zápěstí zdůvodnila například tím, že upadla s velkou salátovou mísou.

Muž č. 7: Roman Hanke

Mužný modrooký veterinář z Říčan padl do Ivetiny náruče díky její fence Gejše. Nějaký čas se doktor snažil bojovat se zpěvaččinými démony, ale nakonec i on kapituloval a ze vztahu raději vycouval.

Muž č. 8: Jiří Pomeje

Herec Jiří Pomeje, který sám zápasil se svou neutěšenou minulostí, se zdál být pro labilní zpěvačku naprostou pohromou. Kupodivu jim to spolu svého času skvěle klapalo. Jiří Ivetu držel na uzdě a dokonce i jako manažer alespoň na krátkou dobu zastavil její krachující kariéru. V roce 2008 za velkolepého mediálního poprasku proběhla svatba na zámku Hluboká. Manželství ale vydrželo jen dva roky. Iveta nakonec Jirku vyhodila prakticky se stejnou igelitkou, s kterou k ní přišel.

Muž č. 9: Domenico Martucci

Italský hrabě a zpěvák se Ivety ujal po jejím rozvodu. Jestli se o ni chtěl opravdu postarat, nebo jen zviditelnit svou pěveckou kariéru, je otázka. Ve sledu posledních událostí se z hlavních aktérů právě on jeví jako jediný, kdo to s ní myslí opravdu dobře. Už v době, kdy spolu chodili, měla Iveta se závislostí na alkoholu opravdu vážný problém. Ani výlet na jeho rodinné italské sídlo, kde chtěl hrabě Ivetu uchránit stresu a tedy pití, zpěvačce nepomohl.

Muž č. 10: Josef Rychtář

Ivetina kariéra i celý život nabraly směr cesty do pekel. Kde se vzal tu se vzal, na scéně se objevil Josef Rychtář. Rytíř z Říčan byl sice ženatý, ale i on byl odhodlaný princeznu Ivetu před vším, i drakem alkoholem, uchránit. Napřed jí v rodinném kruhu poskytl útočiště, pak s ní od rodiny odešel a rozvedl se. Bývalá manželka Rychtáře nařkla z domácího násilí a skončili u soudu. Údajně měl Rychtář vztáhnout ruku i na Ivetu, ta ale o jakémkoliv incidentu mlčí.

Muž č. 11: Zdeněk Macura

Samozvaný ochránce a evidentně velký Ivetin fanoušek zpěvačce napřed pěkně lezl na nervy. Existuje i domácí video natočené Rychtářem, kdy ho Iveta Bartošová žádá, ať jí dá konečně pokoj. Jenže časy se mění... Na začátku července ho sice značně opilá, ale sama a dobrovolně zavolala, aby ji odvezl pryč z domu, že má z Rychtáře strach. Macura neváhal, ihned zasáhl a tak odstartoval jejich neuvěřitelnou italskou anabázi. S pátráním zaměstnali nejen Josefa Rychtáře, Domenica Martucciho, řadu médií, ale i českou a italskou policii a dokonce Interpol. Opravdu vydařený výlet. A ještě lepší finále – Macura se nakonec Ivety dobrovolně zbavil a předal ji rodině hraběte Martucciho. Jezdit ve světě po lékařích a neustále shánět zdevastované Ivetě alkohol? Takhle si dovču se zbožňovanou zpěvačkou její ctitel rozhodně nepředstavoval.

-kon-

Chcete si přečíst o Alkonovele Ivety Bartošové více? Podívejte se na:

http://style.iprima.cz/celebrity/mimon-macura-po-tydnu-s-bartosovou-zakl...

http://style.iprima.cz/celebrity/iveta-je-doma-mame-fotky-co-ji-ceka-ted

http://style.iprima.cz/celebrity/rozcileny-hrabe-martucci-na-ivetu-zavol...

http://style.iprima.cz/celebrity/iveta-na-ceste-zpatky-nove-informace

http://style.iprima.cz/videa/tri-zachranci-soutezi-komu-se-podari-znicit...

http://style.iprima.cz/celebrity/alkonovela-nekonci-kdo-chce-zabit-ivetu

Jak zhodnotila módu hlavních protagonistů italského výletu naše módní policistka? Podívejte se ZDE


Přečtěte si také