TopStar

8. září 2014 11:21

3 fakt dobré důvody proč neprošvihnout Harley-Davidson Open Day

Harley-Davidson (HD) a HOG Ostrava připravili třetí ročník nazvaný OPEN DAY. Akce začíná v pátek 19. září od 19:00 hodin. A tady jsou tři dobré důvody, proč ji nepropásnout.

1. Uvidíte nové stroje. Vedle současných novinek HD, mezi kterými jsou Electra Glide Ultra Limited Low a Street 750, se zde představí celá modelová řada pro rok 2015.

2. Nebude to nuda! O dobrou zábavu se bude starat Freestyle motocrossová show Ondry "Čerta" Záruby, živá hudba a Motomagazín Speed Jirky Hynera s jeho hosty. Tím nejzajímavějším je patrně co-pilot nejlepší evropské rallye posádky Kopecký-Dresler továrního týmu Škody Motorsport Pavel Dresler. Pro letošní rok změnili s Honzou teritorium a momentálně vedou asijsko-pacifický rallye šampionát. Koncem září je čeká japonský díl seriálu.

3. Motoristicky barevné odpoledne před motosalonem HD za Futurem (tam celá akce proběhne) doplní i dva špičkové tuningové vozy, jde o poháry ověnčený Renault Megane Mirka Sittka a Audi TT. Na sobotní jedenáctou hodinu je připravena také spanilá jízda.

Podrobné informace najedete TADY.

V galerii Harley návnada:-)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky rallye harley davidson

Přečtěte si také