TopStar

18. března 2014 06:50

Dagmar Dandová

3 nejbizarnější teorie o zmizení Boeingu 777 společnosti Malaysia Airlines

Pohřešovaný letoun Boeing 777 společnosti Malaysia Airlines krátce po přerušení kontaktu s dispečinkem zmizel a dosud nikdo neví, co se s ním stalo. Ihned se ale vyrojila spousta zajímavých teorií, kam se asi tak mohl ztratit. Některé spekulace jsou obzvlášť zajímavé.

1. Promo k nové řadě seriálu Ztraceni

Podle někoho je zmizení Boeingu 777 jen reklama na uvedení nové řady seriálu J. J. Abramse o skupině ztroskotanců, kteří po pádu letadla uvíznou na mystickém ostrově.

Jedna skupina lidí tvrdí, že je to nejlepší marketingová kampaň na světě, a druhá se dokonce domnívá, že seriál Ztraceni je pravdivý a chudáci cestující se společností Malaysia Airlines teď doopravdy uvízli na nějakém záhadném ostrově.

2. Může za to UFO

Tato teorie je velice jednoduchá. Letadlo prostě unesli mimozemšťané!

"Mezi černou skříňkou, transpondéry, radarem, polem trosek, explozí a útokem rakety důkazy stále pokulhávají. Jediné vysvětlení, které někteří badatelé berou v úvahu, je, že letadlo a jeho pasažéři byli uneseni mimozemšťany,“ prohlásil údajně ředitel Mutual UFO Network v Pensylvánii John Ventre.

No podívejte se, jak to asi mohlo probíhat:

No, jestli to je pravda, tak se těšte na Den nezávislosti 4. července!

3. Je to nová reklamní kampaň na Malaysia Airlines

Podle některých spekulantů společnost Malaysia Airlines chtěla zvýšit prodej letenek, a tak vyrukovala s novým sloganem "Kamkoliv jdete, nikdo se to nikdy nedozví."

A druhý slogan by měl znít: "Ztraťte se na cestě epických rozměrů."

Plakát k nové kampani na Malajské aerolinky, Foto: Twitter

-dd-

Mohlo by vás zajímat

,

Sdílejte článek
Štítky Twitter slogan boeing J. J. Abrams

Přečtěte si také