TopStar

21. října 2013 15:20

3 příčiny, proč je ve Vile takové dusno. Bacha, může nastat i u vás doma!

Samozřejmě, že být zavřený ve Vile s partou původně úplně cizích lidí je zátěžová situace sama o sobě. Do hry ale vstupují ještě další důležité, mnohem méně nápadné faktory, a klima se jen zhoršuje.

1. Nepořádek

No... V případě Vily se tomu snad ani nedá říkat nepořádek. Koučka a psycholožka Heather Bakerová nedávno upozornila na fakt, že nepořádek v domácnosti výrazně ovlivňuje vztahy! Obyvatelé domácnosti se pak navzájem obviňují z toho, kdo měl uklidit a kdy, kolik času kdo věnoval péči o domácnost apod. Špatně se cítí, nálada klesá. Tyto projevy pozorujeme ve Vile, ve které dokáže pravidelně pořádně uklízet snad jen Vladko. A není divu. Důkazy najdete ve FOTOGALERII:

2. Abstinence

Stačilo několik hodin bez nikotinu (přísun cigaret a alkoholu byl štábem dočasně pozastaven) a Regina se začala sypat. Jako dlouholetá silná kuřačka měla snad všechny nejobvyklejší příznaky. Zejména se u ní projevila snížená schopnosti zvládat stresové a jiné zátěžové situace. Rozjela se špatná nálada, náladová rozlada (to vážně existuje, odborný název: dysforie), deprese, podrážděnost, agresivita, zlost, frustrace, psychomotorický neklid.

Totéž může potkat další VyVolené, podle našeho odhadu zejména Lucku. Ta si stěžovala na závratě a přičítala to nízké hladině cukru. Na vině ale opět může být nedostatek nikotinu.

Podle odborníků postihnou abstinenční příznaky všechny kuřáky bez výjimky a jejich nejhorší projevy trvají až tři týdny.

Náš tip: Podívejte se přímo do Vily, jak to VyVolení zvládají. VSTUP DO VILY TUDY.

3. Nedostatek pohybu

Stačí čtvrt hodiny pobytu na denním světle a hladina hormonů zodpovědných za dobrou náladu se zvedá. Kromě ranní rozcvičky jsou ale VyVolení často zalezlí jen ve Vile a v takové dny je na nich nedostatek dobré nálady opravdu hodně znát. Jde o chemický proces, kterého se pod střechou (například vysedáváním v obýváku nebo poleháváním v ložnici) docílit zkrátka nedá. Podívejte se, jaký vliv to má třeba na původně veselou a akční Nikol, která dřív dokonce pro všechny vymýšlela úkoly.

Přečtěte si, co dalšího VyVoleným hrozí:

TIP Prima-Style.cz: Sledujte dnes Zprávy z Vily v 19:40 na Primě a Denní rekapitulaci od 21:20 na Prima love.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také