TopStar

8. června 2014 09:00

5 fakt dobrých důvodů, proč se dívat na HOTEL PARADISE

Je zpátky se vším všudy – láskami, intrikami, emocemi a... sexem! HOTEL PARADISE. Tady je pět dobrých důvodů, proč se dívat každý den.

1. Dostanete se k němu on-line. A to tu ještě nebylo!

Již toto pondělí 9. června v 19:00 hodin se můžete těšit na první díl jedné z nejúspěšnějších reality show Hotelu Paradise. Zcela poprvé si tuto reality show můžet užít na našem webu každý den v ON-LINE ŽIVÉM VYSÍLÁNÍ v 19:00 hodin.

Je to jednoduché: Klikněte na www.hotelparadise.cz

2. Vzplanou vášně, poučte se z nich

Čtyři nádherné blondýnky Laura, Nikita, Nadia a Amanda + jediná brunetka Pernilla. Ale hlavně! Jen čtyři fešáci k rozebrání a tak jedna zůstane logicky na ocet a půjde na samotku. To v historii soutěže nedokázala prodýchat žádná a ani tentokrát 100% nebude klid. Intriky na sebe nenechají dlouho čekat. Poučte se z nich, leccos určitě zažijete i ve svém vlastním životě!

3. Bude SEX!

O tom nepochybujte. Zatím pokaždé nádherné exotické prostředí, vzájemná blízkost a náročné úkoly poslaly soutěžící společně pod peřinu. Kde jinde tohle uvidíte? V hotelu Paradise jsou tradičně pro milostné hrátky ty nejlepší podmínky.

Mlsné oči si přijdou na své! Soutěžícím to fakt sluší a nenosí na sobě (jak známo) napřed skoro nic a postupem času místy vůbec nic:-)

4. Hotel vám vezme dech

Když ráj, tak se vším všudy. Takový hotel si z předchozích sérií pamatovat ani nemůžete. Schválně se mrkněte, jaké luxusní kulisy jsou pro soutěžící připraveny:

5. Budete IN!

V roce 2012 bylo heslo "hotel Paradise" skokanem roku na českém Google. Teď jsou tady nové příběhy! Hotel a dění v něm lidi zajímá, a když ho budete sledovat, získáte mraky témat k rozebírání se svými přáteli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také