TopStar

26. srpna 2018 07:50

Ilona Blašková

5 hollywoodských celebrit, se kterými je těžké vyjít. Které to jsou?

Hollywoodské hvězdy vydělávají spoustu peněz, a tak dost často mívají hvězdné manýry. Kterým celebritám stoupla sláva do hlavy, a mezi štáby nepatří zrovna mezi oblíbence?

Russell Crowe (54)

S tímto Novozélanďanem je opravdu těžké vyjít. Vyhrožuje svým zaměstnancům, ale i kolegům. Občas se popere a rád uráží lidi na sociálních sítích. Jednou prý po telefonu vyhrožoval smrtí filmovému producentovi.

Gwyneth Paltrow (45) Působí jako něžná květinka. Ovšem zdání klame! S Gwyneth se nedá dlouhodobě spolupracovat. Otravuje lidi s nesmyslnými požadavky a pokud nedostane co chce, vzteká se jak malé dítě. Jednou požadovala po filmovém štábu, aby otřel kapky vody ve sprše, aby do ní milostivě mohla vlézt.

Katherine Heigl (39) Krásná blondýnka je známá tím, že ráda veřejně kritizuje lidi, se kterými pracuje a má na ně směšné nároky. To bylo i důvodem, proč musela opustit populární seriál Chirurgové.

Edward Norton (49)

Herec je naprostý perfekcionista. Všechny kolem sebe neustále kontroluje a napomíná, aby vše klaplo do puntíku. Je sice velký profesionál, ale až moc upjatý.

Steven Seagal (66)

Hvězda akčních filmů je prý patologický lhář. Rád si vymýšlí historky o svém soukromém životě a vše co vypustí z úst, je prakticky lež. Z tohoto důvodu s ním mnoho lidí nechce spolupracovat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také