TopStar

24. prosince 2014 15:50

Táňa Sáblíková

5 párů, které se zamilovali při natáčení. Nenechte si ujít jiskření!

Láska i hory přenáší, a když přeskočí jiskřička, je jedno, jestli nemáte náhodou závazky jinde. Tak to bylo i u momentálně nejoblíbenějšího hereckého páru současnosti…

Ano, hádáte správně, že jde o Brada Pitta a Angelinu Jolie. U těch přeskočila jiskřička při natáčení filmu Pan a Paní Smithovi. Bradovi v tom nezabránilo ani manželství s krásnou Jennifer Aniston a láska jako trám byla na světě.

A to i přesto, že se Angelina nechala slyšet, že s ženatým mužem by se nikdy nezapletla. „Vztah s ženatým mužem, když můj vlastní otec podvedl mou matku, je něco, co nemohu odpustit. Nemohla bych se na sebe ráno podívat do zrcadla. Nepřitahoval by mě muž, který podvádí svou ženu,“ tvrdila herečka v minulosti.

Na začátku roku 2005 se románem Angeliny s Bradem provalil a jindy oblíbená herečka čelila obvinění, že může za rozpad manželství Pitta s Jennifer Aniston. Přesto všechno tento nově vzniklý pár vydržel a od té doby prošel spoustou změn.Angie hollywoodskému krasavci porodila dvojčátka a ten na oplátku adoptoval Angelininy adoptované děti – Maddoxe, Paxe Thiena, Zaharu a Shiloh Nouvel. V letošním roce si řekli své ano.

Jak to mezi nimi jiskří, se můžete mrknout na 1. svátek vánoční, tj. ve čtvrtek 25. 12. ve 21:45 na Prima Cool.

Angelina s Pittem ale nejsou jedinými herci, kteří se seznámili během natáčení. Povedlo se to i krasavci Channingu Tatumovi s Jennou Dewan během natáčení filmu Let´s dance, vyšlo to i Keiře Knightley a Jamesem Rightonem během natáčení Pýchy a předsudku nebo Blake Lively a Ryanu Reynoldsovi. Všichni stanuli před oltářem a řekli si své ano.

Jediný pár, kterému to nevyšlo, jsou Reese Witherspoon a Ryan Phillippe, kteří se do sebe zamilovali při natáčení Velmi nebezpečných známostí, a v roce 1999 Reese se také oblékla do bílého. Manželství, ve kterém se narodili dvě děti – Ava a Deacon, se rozpadlo o osm let později v roce 2007.

Mohlo by vás zajímat: