TopStar

28. května 2018 09:34

5 tipů, jak vybrat kabelku na jaro!

Je jaro, začínáme se oblékat do veselých a zářivých barev, pokukujeme po nových kouscích do svého šatníku a doufáme, že nám padne do oka i ta pravá kabelka - ideální model na jarní procházky, polibky pod rozkvetlými stromy nebo na kávu s kamarádkou.

Jaro je pro mnohé nejkrásnější období roku a bylo by nepěkné si ho zkazit třeba špatným rozhodnutím. Na co si tedy dát pozor při koupi kabelky a jak vybrat tu správnou? Máme pro vás 5 zaručených tipů, jak se nespálit!

1. Trend vs. nadčasovost aneb jak se sladit

Obecně je lepší vybírat nadčasové modely, tedy jednoduché střihy a tlumené barvy. Taková kabelka se pak hodí téměř ke všemu. Kvalitní zpracování a materiál pak dodá punc luxusu a podtrhne tak váš osobitý styl.

2. Méně je více, to platí i u kabelek

Občas to může vypadat, že musíme mít na každou příležitost jinou kabelku. To nás vede k přesvědčení, že je potřeba jich mít nejméně deset. Tak to ale úplně není. Než si kupovat neustále další levné kabelky, je lepší investovat do dvou až tří kvalitních. Sledovat bychom měli použité materiály a způsob zpracování.

3. Co když “ulítávám” na “crazy” kabelkách?

Mít zálibu v příliš velkých, barevných či extravagantních kabelkách nemusí být na škodu, pokud víme, jak vše sladit. Volme vždy střídmé barvy šatů a jednoduché střihy. „Crazy“ kabelka by tak měla být jediným výrazným prvkem našeho stylu.

4. A co “nudná” černá barva?

Byť se nám líbí kabelky sebebarevnější, často končíme u černé. Nemusí nás to mrzet, protože černá se hodí ke všemu. „Obzvláště české dámy si potrpí na černou klasiku, která však s jarem příliš neladí. To můžeme ale napravit. K černé kabelce jednoduše zvolme světlé či barevné šaty, přidejme vkusné hodinky a také náušnice. Černá kvalitní kabelka už bude pomyslnou třešničkou na dortu a krásně podtrhne naší image.“ Dodává tipy odbornice na kožené produkty Simona Kyselková.

Jak se vyrábí kvalitní kožená kabelka?

5. Rande vs. káva s kamarádkou

Krásné počasí přímo vybízí k tomu, že nezůstane u původního záměru zajít po práci na kávu s kamarádkou. Může se často stát, že si příjemný den prodloužíme o procházku parkem, zastavíme se u řeky nebo na letní zahrádce. Je proto dobré být připravena. A čím? No přece prostornou kabelkou, která pojme nejen drobnosti jako telefon a peněženku, ale také kosmetickou taštičku a svetr. Večer se nám tak nezkazí ani večerní chladno!

Sdílejte článek

Přečtěte si také