TopStar

2. ledna 2013 11:50

Dagmar Dandová

5 TOP proměn celebrit: kdo se nejvíc změnil k horšímu?

Hvězdy rádi mění image, a proto zkouší nové účesy, styly, barvy, diety, očistné kúry, ale vždycky to nedopadne zrovna nejlíp…

1. Miley Cyrus: Z roztomilé holčičky punkerkou, která olizuje kouli

Zpěvačka Miley Cyrus začínala jako naivní teenagerka Hannah Montana a rodiče všech dětí ji milovali. Jenže Cyrus toho už měla dost, tak si nahá sedla na demoliční kouli a začala lascivně olizovat provaz, na kterém byla zavěšená. S dětskou ikonou byl konec a bourání baráků už nikdy nebude stejné…

2. Jake Gyllenhaal: zhubnul tak, že vypadá jako smrtka

Chápeme, že kvůli zajímavé roli jsou herci schopni udělat mnohé, ale zničit si zdraví, není zrovna to pravé ořechové. Navíc když pak dotyčný vypadá, že zestárl tak o padesát let a ze sexy herce se stane seschlá troska. Jake Gyllenhaal zhubnul kvůli roli ve filmu Nightcrawler skoro dvacet kilo, a kdybyste ho potkali, jak žebrá na Václaváku, vsadíme se, že byste mu nedali ani pětník. Přitom patřil k nejvíc sexy mužům planety!

3. Ethan Hawke: z krasavce tranckou

Herec a bývalý manžel Umy Thurman Ethan Hawke se odbarvil na platinovou blond a začal se silně malovat. Naštěstí se hvězda filmu Training day nezbláznila, ale hraje v divadelní hře Clive, kterou také sám režíruje. Jenže tahle moda se mu zalíbila a chodí tak prý i v civilu. No další Umu Thurman na tuhle image rozhodně nesbalí.

4. Rihanna: ze sexy divošky fanatickou muslimkou

Barbadosská zpěvačka Rihanna nepřestává šokovat. Potom co kouřila dva jointy najednou, předstírala masturbaci na podiu a sjetá pod obraz ukázala všem na party zadek, se nakonec zahalila. Načapali jsme ji v Abu Dhabí před mešitou, kde se tvářila jako svatá. Ano, přesně tak si představujeme typickou cudnou muslimskou ženu. Klobouk, vlastně šátek, dolů!

Ewa Farná: z diblíka matrónou

Zpěvačka Ewa Farná má podobný osud jako Miley Cyrus. Jako teenager se stala velkou hvězdou a jako sladká dívenka v nadkolenkách hopsala po podiu, kde se ptala, jestli jí má vůbec někdo rád. Ale narozdíl od Miley se Farná rozhodla spíše zahalovat než se svlékat a lézt na koule. Možná to bude tím, že Ewa věkem získala pořádné ženské tvary, a kdyby si vlezla na Mileyninu kouli, strop by to možná nevydržel a Farná by šla rovnou k zemi.

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také