TopStar

19. listopadu 2014 13:20

Táňa Sáblíková

5 změn v České Miss aneb Na co se mají kandidátky připravit!

Jediná česká volba královny krásy prošla od loňského ročníku řadou změn, největší přišla na postu samotné majitelky soutěže. Majitelkou a zároveň ředitelkou soutěže se po Michaele Maláčové stala Marcela Krplová, která přinesla do České Miss změny. Jaké to budou?

Velkých změn v soutěži je celkově pět a týkají se nejen finálového večera, ale i počátečních kol. A na co se tedy mají dívky, které by zatoužily po korunce nejkrásnější dívky České republiky, připravit?

1. Semifinále

Semifinálové kolo se bude konat o víkendu 13.–14. prosince ve Špindlerově Mlýně. Z přítomných semifinalistek vzejde deset finalistek.

2. Soustředění

Místo jednoho zahraničního soustředění, budou soustředění dvě – jedno zůstává zahraniční v druhé polovině ledna a druhé bude v únoru v České republice. V rámci soustředění projdou pohybovým a hlasovým školením, vizážistickým kurzem a také kurzem etikety.

3. Patron

Jak přiznala nová majitelka Marcela Krplová, není ve světě módy příliš zběhlá, a tak vytvořila novou pozici Patrona České Miss. Tuto roli s nadšením přijala Iva Kubelková. „Mám velkou radost, že jsem byla oslovena novou majitelkou České Miss Marcelou Krplovou a mohla se stát historicky první patronkou této soutěže. Patronát obnáší hned několik forem naší spolupráce. Jednak budu komunikovat s veřejností a médii, a další důležitá součást mého patronátu je, že se mohu podílet na směřování celého projektu,“ řekla Iva Kubelková.

4. Moderátoři

Historicky poprvé se na pódiu potkají Libor Bouček a Leoš Mareš. Spolupráce dvou nejlepších moderátorů v Česku ale nebude k vidění poprvé, nikdy spolu ale nestáli na jednom pódiu. Tato historická událost bude k vidění 28. března 2015 ve Forum Karlín, kde se finále České Miss 2015 uskuteční.

5. Porota

Po letech, kdy si svou Českou Miss volili diváci, se model výběru mění a rozhodovat bude opět odborná porota. Ta vybere nejkrásnější dívku, která bude celý rok reprezentovat Českou republiku jako Česká Miss 2015, diváci zvolí Českou Miss World a Českou Miss Earth, což znamená dívky na druhém a třetím místě.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také