Extrém

5. července 2014 18:50

Táňa Sáblíková

52 000 liber udělalo z jejího života peklo! Matka samoživitelka se ale brání nečekaným tvrzením! Jakým?

Jeden špatný klik a hned je na světě o jednoho boháče víc…jaké štěstí! I když to si nemůže říkat svobodná matka z Velké Británie.

Té totiž nedopatřením přistálo na účtu neuvěřitelných 52 000 liber (cca 1 750 000Kč) a mladá a hlavně atraktivní maminka nelenila a šla na nákupy!

Během 48 hodin zvládla utratit celých 9 000 liber, když si do svého šatníku pořídila luxusní kabelky a boty. Na chybu se ale přišlo a firma, která omylem peníze poslala, je chtěla zpět. Bohužel pro Britku…

Ta na svoji obranu uvedla, že je trestána kvůli svému vzhledu. "Jsem jen člověk a jako každý člověk dělám chyby, ovšem tady mě trestají akorát za to, že jsem hezká," řekla pro The Sun pohledná blondýnka. "Zničili mi velkou část mého života, neměla bych být trestána já, ale ten, kdo ty peníze poslal," dodala ještě.

Pravdou ale je, že peníze chce firma zpět a jejím představitelům je úplně jedno, že Michaela část peněz již utratila. Na vrácení celé částky má čas do Vánoc, jinak bude čelit soudnímu stíhání a hrozí ji vězení!

Britka musí peníze vrátit zpět, jinak jí hrozí vězení. Ona se brání tím, že ji trestají, protože je příliš krásná., Foto: facebook

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky peníze vězení firma Britové

Přečtěte si také