TopStar

3. listopadu 2015 16:43

Michal Chalupa

6 celebrit, se kterými byste se líbat nechtěli: Jejich filmoví partneři říkají FUUUUJ!

Jsou to profesionálové, kteří svou práci berou vážně, přesto se někdy na place sejdou hvězdy, jež musí hrát zamilovanost mnohem urputněji než jiní. Vybrali jsme pro vás několik filmových párů, které měly s líbačkou na place ukrutný problém.

1. Tobey Maguire a Kirsten Dunst (Spiderman)Vzpomínáte na nejromantičtější scénu filmu, kdy Mary Jane líbá Spidermana, visícího hlavou dolů? Prostě klasa. A to nevíte, že Spiderman se tomuhle polibku snažil ze všech sil vyhnout. Krev v hlavě a nos, ze kterého kvůli lijáku teče, mu nepřišel dostatečně sexy. Nakonec byl donucen a i když mu z nosu prý skutečně teklo, Kirsten si nestěžovala.

2. Kate Hudson a Dane Cook (Kamarádova holka)Tito herci celý film hodně šprýmovali. Kate Hudson například tak, že si před každou líbací scénou s Danem požvýkala cibuli. Herci to zprvu přišlo komické, ale potom na place opravdu trpěl a všechny prosil, aby Kate tento vtípek vymluvili.

3. Tom Cruise and Thandie Newton (Mission Impossible 2)Asi nikdo by nechtěl být nazván „slintačem“ v souvislosti s líbáním. Přesně tak totiž nazvala Toma Cruise Thandie Newton v rozhovoru pro známý zahraniční časopis. Na otázku, jak by líbání s Cruisem popsala, odpověděla: „Mírně fuj a velmi mokré“. To, myslíme, mluví za vše.

4. Reese Witherspoon a Robert Pattinson (Voda pro slony)Při natáčení tohoto filmu trpěla Reese. Magazínu In Touch těsně po natáčení svěřila, že Robert měl po celou dobu natáčení rýmu, teklo mu z nosu a místo kapesníku používal svou ruku. Navíc mu prý páchlo z úst a o žádnou nápravu se nesnažil. Líbací scény ohodnotila jako nechutné a Roberta už prý nikdy za filmového partnera nechce. Za nás jedno velké FUUUUJ!

5. Jennifer Lawrence a Josh Hutcherson, Liam Hemsworth (The Hunger Games)Nejhůř dopadla Jennifer Lawrenc. Tuhle holku si podali rovnou dva její filmoví partneři a rozhodně ji nešetřili. Jeden o ní prohlásil, že je příšerně uslintaná a páchne jí z úst, druhý řekl, že zápach z jejích úst byl tím nejhorším v jeho životě a navíc trochu slintala. No, jisté je, že když na váš líbací talent nadává jedna osoba, pořád se dá říct, že jste si prostě nesedli. V momentě, kdy se jedná o dva týpky, je to prostě TRAPAS!

Sdílejte článek

Přečtěte si také