TopStar

17. října 2015 12:06

6 hvězd, které věří v celibát! Do postele nechtějí Lady Gaga, vlkodlak z Twilightu, dokonce ani vnadná...

Není to jenom doména farářů a jeptišek. Některé celebrity se také drží zkrátka, i když se svléknou kdebuď. Tady je přehled slavných osobností, které prohlašovaly, že pod peřinu se svou láskou vlezou až po svatbě.

Lady GagaJeště v roce 2010 po všech těch šokujících videích tvrdila, že je singl a že je celibát v pohodě. Jenže o rok později už přiznala, že si s někým přeci jen užila. Moc dlouho jí to tedy nevydrželo.

Takhle zářila v American Horror Story:

Lenny KravitzLetos v létě mu na koncertě ukázal, co má pod poklopcem, takže by člověk nečekal, že i tenhle zpěvák bude v sexu zdrženlivý. Jenže Lanny žil v celibátu celé čtyři roky!

Taylor Lautner

Vlkodlak z Twilightu stále čeká na tu pravou. Bella to určitě nebude, ale třeba jiná nadpřirozených bytostí chtivá slečna se objeví, co my víme. Taky se spekuluje, jestli je Taylor stále panic. Ale určitě by se našla hromada slečen, které by ho rády zasvětily...Lisa Kudrow

Alternativka Pheobe z Přátel je v reálném životě docela konzerva. Do třiceti dvou let držela celibát, aby byla dokonale oddaná svému manželovi, kterého si v tomto věku vzala!Mariah CareyR'n'B dračice devadesátých let se se svým pozdějším manželem rozhodla, že počkají do svatby, aby svatební noc byla opravdu výjimečná. Moc jim to ale nepomohlo, jelikož v roce 2014 jejich vztah skončil.Lindsay LohanTo žhavá Lindsay celibát vyhlásila až letos, aby si dala 'emoční detox'. Chce žít zdravěji a s tím souvisí i pauza v randění. Takže teď to budete mít u Lindsay nějaký čas marné!

Podívejte se, jak nám Lindsay vyrostla do krásy:

Sdílejte článek

Přečtěte si také