TopStar

30. března 2015 08:01

Lucie Průchová

7 celebrit, co mají neustálé problémy s váhou

Český bulvár se rád otírá o driblující váhu Ewy Farne, ale jak jsou na tom její hollywoodské kolegyně a kdo dostává za velkou louží největší čočku?

V Hollywoodu si nikdy nebudete jistí, jestli máte tu správnou figuru. Pozice sexsymbolu se totiž střídá jako ponožky a herečky tak oscilují mezi "příliš hubená" a "maličko při těle". Jejich barometrem je Twitter, bulvár a fotky ostatních celebrit. Až jako poslední nastupuje vlastní zrcadlo. Fenomén tzv. fat-shammingu neboli zesměšňování kvůli pár kilům navíc, se na českém písečku naplno rozhořel právě s Ewou Farnou, jejíž váhu bulvár řešil a vytrvale řeší nikoliv pár týdnů, ale už pár let. Žabaři... západní bulvár neřeší nic jiného. Úmyslně tak žene celebrity do dalších a dalších šílených diet, které pak může předávat i svým čtenářům.

Většina celebrit v tomhle seznamu nabrala pár kil v těhotenství, přerušila kariéru, a pak horko těžko shazovala dolů. Ano, nezařadili jsme sem žádné muže, ačkoliv třeba John Travolta nebo Val Kilmer do téhle kategorie rozhodně patří (spolu s pratátou všech přežíračů Elvisem Presleym). Útoky proti mužům ze strany internetového velkonároda totiž nejsou ani zdaleka tak ostré a hanlivé. U žen má kdovíproč anonymní troll pocit, že jest sexy figura přímo nárokem!

Christina Aquilera

Po dvou dětech Christina trochu nabrala a už se objevila armáda anonymních dietologů, kteří jí skrz bulvár doporučovali vařenou brukev a běhání po lesích. Christina si z toho nic nedělala a bombardovala všechny imagí spokojené matky. Zhruba do chvíle, než začala pomýšlet na comeback. A bum, kila šla najednou dolů. Občas je prostě člověk spokojený s desítkou, patnáctkou navíc.

Kelly Clarkson

Další těhule, která se po porodu nerada loučí s nabranou hmotou. Kelly Clarkson má teď plné ruce práce s péčí o dítě a bulvár jí podle reakcí může políbit šos. Už v minulosti měla pár výkyvů, a samozřejmě může říct, že na její hlasivky pár kilo navíc nemá vliv, jenže jakmile bude chtít na koncertní šňůru, naženou ji producenti do tělocvičny. Je to jen otázka času.

Kim Kardashian

Kim taky během těhotenství nabrala. Podle bulváru snědla cokoliv v dohledu a Kanye jí ještě podstrojoval. Nakonec to ale všechno vypadalo jako dobře vymyšlený plán, protože už po cestě z porodnice začala Kim tvrdě makat a následný tréninkový program včetně diety okamžitě zpeněžila. Některé její křivky pořád z těla jaksi vystupují, jistě víte o čem mluvíme, ale v tom případě jde o vycpávky, které nebyly v původní výbavě.

Demi Lovato

Zpívající disneyovská princeznička až po letech trápení ve dvaadvaceti přiznala, že je bulimička. Její váha se měnila stejně často jako její účesy. Od útlé dívenky se málem dostala až na "Adele", ale pak si dala zenovou odvykačku, a teď se jí kila ustálila na řekněme zdravé (podle Hollywoodu tedy plus deset, protože kamera samozřejmě přidává kila) hodnotě. Demi je spokojená a všude publikuje články o vnitřní pohodě. Bulvár ale samozřejmě pořád číhá.

Jessica Simpson

Vzpomínáte na tu blodýnku z Mistrů hazardu? Role sexbomby byla asi jedinou ne úplně zapomenutelnou rolí téhle jižanské krásky. Po neúspěšně nastartované kariéře se Jessica raději vrhla na výrobu dětí. A poté, co během devíti měsíců přibrala skoro třicet kilo, jí média překřtila na hrocha nebo vzducholoď. Je pravda, že ony křehké rysy byste v Jessice hledali mezi dvěma porody horko těžko. Místo hubnutí se rozhodla znovu otěhotnět a média si pořádně smlsla. Teď už je plus mínus na svém a novináři si zase musí hledat jinou oběť.

Kelly Brooke

Britská sexbomba se vším na správném místě. Tohle je holka krev a mlíko. Prsa, zadek, smyslné rty. Kelly kdysi randila s Jasonem Stathamem a při pohledu na ni byste jen těžko pochopili, proč ji ten trouba opustil. I ona ovšem měla před pár lety pár výkyvů, kdy se přesouvala do teritoria "plus size" modelek. A náramně jí to bavilo, protože rozhodně nepřicházela o zakázky. Spíš naopak. Nicméně po pár měsících denodenních palcových titulků o jejím "narušeném zdraví", se prostě vzdala čokolády a zmrzliny, takže po čtyřech týdnech nebylo o čem psát.

Kate Upton

Globální královna fat-shammingu. Jako by jí bulvární novináři nemohli odpustit, že nad ní tvrdnou miliony mužů všech věkových kategorií. Kate je prý moc naducaná, nemá vůbec takové to modelkovské véčko – její boky jsou stejně široké jako její ramena, má tzv. butter face a vůbec... vlastně by se nikomu neměla zdát sexy, je to taková holka od vedle, jakých v Londýně potkáte tucty. A přesto dostává ty nejlepší modelkovské zakázky a je přímo ukazováčkem vystaveným všem ostatním "ramínkům na šaty". Když se blíží plavkový photoshoot, je vidět, že Kate trochu kil ubere, ale po zbytek sezony se cítí dobře v tom svém naducaném těle, které denně prokrví tolik rozkroků. A protože správný krevní oběh je pro zdraví důležitý, možná byste si měli vygooglovat pár jejích obrázků. To víte, zdraví nade vše!


Přečtěte si také