TopStar

7. srpna 2014 09:55

7 důvodů, proč bude Prima na podzim jako víno

Stylově – přímo v Mikulově na náměstí v "epicentru" vína – představila FTV Prima své podzimní plány. Tady je 7 důvodů z mnoha, proč bude Prima jako víno.

1. Zprávy přijedou na dosah – Deset měst v republice zažije díky mobilnímu zpravodajskému studiu vysílání Zpráv FTV Prima přímo z kamionu. "Vysílání z terénu jsme si vyzkoušeli loni při povodních, kdy jsme jednu realci divákům nabídli ze střechy Národního divadla a druhou z Ústí nad Labem, moderátoři vysílali přímo z místa povodní a setkali se s lidmi, kteří potřebovali pomoc," říká šéfredaktorka Zpravodajství a publicistiky FTV Prima Jitka Obzinová. "Tam jsme zjistili, že lidé ocení, když se Zprávy vydají z Prahy přímo k nim."

Odkud se bude vysílat? Z Mikulova, Pardubic, Brna, Liberce, Ostravy, Karlových Varů, Olomouce, Plzně, Jihlavy a Hradce Králové. "Pokud ale budou mít diváci o mobilní studio zájem a ve městech nás budou chtít, vyrazíme i na další štace."

2. Závislost na Vinařích – Lehko do ní spadnete:-) Komediální seriál plný opravdových lidských osudů, humoru a naprosto jedinečné atmosféry se natáčí přímo na Moravě. Šéfscenárista Petr Kolečko, šéfrežisér Jiří Vejdělek a spousta hvězd! Prohlédněte si je v nejnovějším klipu skupiny Chinaski.

a ještě Fotogalerie:

A jedna z hlášek:

„Víno sa nechlastá, víno sa degustuje. A že sa někdy zdegustujem...“

Všechno o novém seriálu – VSTUPTE

3. Pořádně rozjeté svatby – Seriál Svatby v Benátkách z prostředí svatebního salonu se začal vysílat o prázdninách, takže má u diváků velké plus – baví je už několik týdnů a určitě nepoleví.Každá svatba je totiž jiná. Stejně jako každý lidský osud.

Všechno o seriálu najdete TADY (včetně salonu Navždy spolu, díky kterému můžete dokonale naplánovat vlastní svatbu).

4. Láska jako téma – Nejnovější řada Cest domů mezi sebou vzájemně propojí dvě rodiny – rodinu Simony Kenigrové (Veronika Freimanová), která už není soudkyní, ale vzdala se své práce a věnuje se rodině, a Rudolfa Bernáta. Tou spojnicí nebude tentokrát nenávist ani tragédie, ale láska, která se začne pomalu rodit mezi dvěma hrdiny z obou rodin. Děj nové řady se bude odehrávat opět na oddělení kardiochirurgie a méně na policii.

Hledáte Cesty domů? Tak TUDY:-)

5. Geňa inspiroval celou Partičku – Do ženských šatů a paruk se tentokrát nebude oblékat převážně jen Geňa, vyřádí se i Ondra s Michalem. A režisér Daniel Dangl má vymyšlené úplně nové hry.

Mimochodem... Takhle Partička rozparádila Konopiště:

TiP Prima-Style: Michal Suchánek a Richard Genzer chystají zbrusu novou talk-show TGM. A režíruje je Sokol!

6. Pohlreich nás baví – Legendární Šéf rozhodně nevyklidí pole a tentokrát se v cooking show "Teď vaří šéf!" rozhodl předvést, že vařit doma jako profesionál není podle jeho názoru problém.

7. Bude zábava – Můžete si vybírat! Muži proti ženám, Kdo je kdo?, Překvápko... Podzim na Primě bude zábavou pořádně našlápnutý.

A kdybyste hledali Jana Krause, tak jeho Show se stěhuje na středu od 21:35.


Přečtěte si také