TopStar

19. října 2015 15:54

Michal Chalupa

7 nejšílenějších FOBIÍ slavných: Kdo patří do blázince?

Snad všichni na světě trpí nějakou fobií. Někteří lidé jich „vlastní“ i několik. Bojíte se pavouků, myší, hadů, výšek? Z toho si nic nedělejte… To je normální. Ale celebrity, které jsme pro vás vybrali, to jsou normální magoři…

1. Scarlett Johansson – ptáciHerečku Scartlett Johansson k smrti děsí ptáci. Tato fobie se u ní objevila při natáčení filmu Koupili jsme zoo, kde se volně pohybovali pávi. A jejich mávání křídel, pohledy a pohyby děsí herečku dodnes.

2. Billy Bob Thornton – staré židlePřesněji tedy starožitné židle… To je to, co děsí Billyho. Ten se dokonce svěřil, že než si sednout na starožitnou židli, raději hupsne někomu na klín. „Uvědomuji si, jak zvláštní fobie to je, ale nejde se jí zbavit. Možná to souvisí s mým minulým životem.“

3. Oprah Winfrey – žvýkačkyPokud máte v plánu setkat se někdy se slavnou moderátorkou, kupte si cucací bonbony. Žvýkačky vám totiž v její přítomnosti budou zakázány. Proč? Oprah z nich má strach. Její babička jí totiž vyprávěla ošklivou historku o tom, že ji za žvýkání žvýkaček v práci zavírali do skříňky. To v ní vyvolává takový strach, že dokonce neumožňuje žvýkání žvýkaček v budově, kde pracuje.

4. Orlando Bloom – prasataZnámý herec v přítomnosti prasat úplně zkamení nebo bere nohy na ramena. Při natáčení filmu Království nebeské, se při jedné scéně utrhla svině z provazu a herec prý z místa sprintoval rychleji než Usain Bolt.

5. Kyra Sedgwick – mluvící jídloPředstavitelka náčelnice Johnsonové se děsí mluvícího jídla. Ne, nepřepsali jsme se a google translator používat umíme. Kyra se prostě bojí chodících reklam, které znázorňují jídlo. Když k ní přijde hot dog nebo pizza, popadá ji záchvat úzkosti.

6. Matthew McConaughey – otočné dveře„Mám z nich strach, jen když jdu kolem,“ prozradil na sebe herec webu E! Online. Jaký má pro to důvod, však nevysvětlil.

7. Nicole Kidman – motýliHerečka kdysi prohlásila, že se šváby je v pohodě a klidně vyskočí z letadla, ale pokud jde o motýly, je v háji. „Na naší vstupní bráně míváme často motýla, který mi připadá, že je největší na světě. Klidně bych přeskočila plot nebo se k domu přeplazila, jen abych nemusela jít tou vstupní branou!“

Sdílejte článek

Přečtěte si také