TopStar

4. července 2014 11:00

Lenka Zajícová

7 odhalených hříchů hlavní hvězdy letošních Karlových Varů

Hlavní hvězdou letošního filmového festivalu ve Varech je úspěšný herec Mel Gibson. Není žádné tajemství, že má výbušnou povahu a pro rány nejde daleko. Navíc je silný antisemita. Jakou tvář nám představí nyní?

Mel a jeho pletky se zákonem

V roce 2006 byl Mel zastaven policií a zadržen pro řízení pod vlivem alkoholu. Také byl pokutován za rychlou jízdu a hrozil mu až šestiměsíční pobyt za mřížemi. A nejen to. Nadávky na černochy a židy z něj v nepřetržitém proudu jen lítaly. Dokonce vyhrožoval samotnému policistovi.

Došlo i na pěsti

Melovi jednou večer ulítly nervy a napadl fotografa, který ho chtěl zachytit, když vycházel z restaurace v Malibu. Zřejmě podrážděný a lehce v alkoholové náladě herec neudržel pěsti. Fotograf stihl vyfotit samotný útok. To Gibson jen tak nezatajil.

Mel na mizině

Nejdražší rozvodové vyrovnání v roce 2011 Mela jistě nepotěšilo. Musel své bývalé manželce Robyn vyplatit více jak polovinu z jejich společného majetku. Důvodem k rozvodu byla Melova nevěra s ruskou muzikantkou Oksanou Grigorievou.

Melův románek nevydržel

Po rozvodu se svou první ženou Mel začal žít právě s Ruskou Oksanou. Netrvalo dlouho a Oksana povolala Mela k soudu. Obviněn byl z fyzického útoku a vyhrožování. Gibson nic nepopíral, dostal tříletý podmíněný trest a 16 hodin věřejně prospěšných prací. Hned poté prodal svůj dům v Malibu a utekl do Austrálie za bývalkou Robyn.

Další nervové záchvaty

Herec předvedl další amok, tentokrát naštěstí nikdo nepřišel ke zranění. Seřval scenáristu, se kterým spolupracoval na filmu Maccabbe. Scenárista Joe Estarhas si to nenechal líbit a zaslal dopis do médií i s audio ukázkou, kde se Mel projevoval v celé své kráse.

S macechou nemá herec dobré vztahy

Mel Gibson se svou sestrou se velmi snažili rozvést svého otce. Nakonec se jim to i podařilo. Mezitím však jeho nevlastní matka požádala soudy, aby daly Gibsonovi zákaz se k ní přibližovat. Důvodem bylo naplivání do obličeje a vyhrožování násilím. Naplivat maceše do obličeje? Docela dětinské.

Nejnovější odhalení

V minulém roce došlo k odhalení nemanželských synů. Ti mají být údajně potomci nerozlučné dvojky Jodie Foster a právě Mela. Mel už má sedm dětí z prvního manželství a jednu dceru s Oksanou Grigorievou. Mel Gibson má opravdu hodně dětí, co můžeme vědět, jestli ještě další neběhají někde po světě…

-FR


Přečtěte si také