TopStar

6. dubna 2015 13:52

Tereza Javorová

7 sester, které jsou stejně sexy jako jejich slavní sourozenci

Jsou krásní, bohatí a báječní. Jednoduše na ně nemáte. Ale občas mají sexy sourozence, co vypadají jako jejich kopie. A právě to je vaše šance!

Když už se totiž rodičům povede vygenerovat genetický materiál, samozřejmě následně přizdobený maskérkami a filmovými reflektory, je docela slušná šance, že by případný sourozenec mohl disponovat stejnými kvalitami. Jen málokdy se stane, že by se dostal v byznysu stejně daleko jako bratr nebo sestra, ale trocha toho mediálního svitu na něj přesto dopadne. A fanoušci se potom právem diví, že nejsou tihle sourozenci víc vidět. Jen se podívejte na sedmičku takových, kteří by mohli slavnějším členům rodiny bez okolků konkurovat.

Solange Knowles

Mladší sestra Beyoncé Knowles se taky vydala na muzikantskou dráhu. Není to tak těžké, když váš otec vlastní úspěšný label. Od začátku byla se starší a slavnější sestrou srovnávána, takže se vydala jinou cestou. Dneska je z ní úspěšná autorka písní, má tři studiová alba a je také uznávanou módní ikonou. Díky bulváru o ní ale většina fanoušků ví jen to, že kdysi ve výtahu bránila svou sestru a zmlátila jejího manžela Jay-Zho.

Monica Cruz

Mladší sestra Penelope Cruz jako by slavné herečce z oka vypadla. Mnozí dokonce tvrdí, že je ještě o fous hezčí. Povoláním tanečnice, baletka a nakonec taky herečka, to když o ni jako o "mladší Cruzovou" začali mít zájem televizní producenti. Monica ale operuje hlavně na rodné hroudě. Do Hollywoodu se dostala jen záskokem v Pirátech z Karibiku, když se její sestře vyboulilo těhotenstké břicho. V záběrech z dálky ji bez problémů nahradila, protože nebyl poznat rozdíl. Chcete snad lepší poklonu?

Sandra Vergara

Tady je to trochu složitější. Ačkoliv má Sofia Vergara z úspěšného sitcomu Taková normální rodinka půl tuctu bratrů a sester, je šestadvacetiletá Sandra ve skutečností její neteří. Trápí to ale někoho? Sofia svou příbuznou pozvala do Hollywoodu a dokonce ji protlačila na pár konkurzů, takže to vypadá, že se kariéra mlaďounké herečky časem solidně rozjede.

Patricia Bundchen

Ok, možná vám prozradíme velkou novinu. Gisele Bundchen má ve skutečnosti hned několik sester. A všechny jsou docela k světu. Jenže Patricia je nejen její PR manažerkou a prakticky se od ní neodtrhne, je to taky její dvojče. Což znamená, že je na 97,565647 % stejně sexy jako její slavná modelující sestra. V takových momentech snad musí i ateista děkovat bohu.

Pippa Middleton

Královská svatba Williama a Kate byla do značné míry zastíněna nádherným pozadím nevěstiny sestry Pippy Middleton. Dokonce i rodiče tehdy museli být trochu pohoršeni, když půlka deníku neřešila svatební přípravy, ale šatník a svůdné křivky hlavní družičky. Pippa použila svatební šílenství jako odrazový můstek do světa londýnské smetánky. A její zadek? Ten je i po třech letech od obřadu proklatě sexy.

Briana Cuoco

O tři roky mladší sestra Kaley Cuoco z Teorie velkého třesku se pokusila udělat díru do světa v pěvecké reality show The Voice, ale ani přes fandící Kaley v zákulisí se nezadařilo. Tmavovlasá zpěvačka to ale nehodlá vzdát a má prý pár seriálových nabídek. Jméno Cuoco tak rozhodně z kalifornského showbyznysu nezmizí.

Elle Fanning

A tady máme konečně hvězdu, která svého staršího a slavnějšího sourozence stihla skoro až zastínit. Krásou i kariérou. Dakota Fanning byla úspěšnou dětskou herečkou, jeden čas se objevovala snad úplně všude. Mladší Elle šla v jejích šlépějích a od roku 2006 sbírá jednu slušnou roli za druhou. V posledních letech by se dalo říct, že svou sestru dokonce v hollywoodských skalpech předstihla (viz velká role v trháku Zloba: Královna černé magie), ale rozhodně se dá říct, že oběma sestrám se v Hollywoodu daří.

Sdílejte článek

Přečtěte si také