TopStar

22. května 2015 15:16

Barbora Koukalová

9 soukromých fotek celebrit, které trhaly rekordy na sociálních sítích

Sociální sítě berou všem fotografům práci. Celebritám totiž stačí udělat jednu obyčejnou fotku, nasdílet si ji na Twitter a na Instagram a hned je z toho virální událost. Někdy dokonce taková, že kvůli nim ty sítě spadnou. Tady jsou ty nejrekordnější.

Říká se tomu lidová novinařina a je to fenomén dnešní doby, postupně připraví o práci fotografy i píšící novináře, neboť většina informací jde z první ruky rovnou od zdroje na sociálních sítích.

Ať už je to třeba popis policejního nebo vojenského zásahu, amatérské fotky z místa tragédií a neštěstí, přírodních katastrof, společenských událostí nebo jdou důležité zprávy přímo od celebrit prostřednictvím sociálních sítích.

Tiskové agentury jsou dnes oproti Twitterům, Facebookům a Instagramům zastaralé o celý vesmír, a proto kdo sociální síť nemá, nemůže jít s dobou. Vědí to i slavní a své fanoušky lákají na jedinečné záběry ze svých soukromých životů, což ještě před pár lety bylo něco nepředstavitelného.

Najednou jim vidíme do kuchyní a do bytů, spíme s nimi v posteli, kojíme, líčíme se, poznáváme jeijch soukromé kamarády, žijeme s nimi jejich vztahy a vidíme, s kým tráví večírky.

Není divu, že se pak tyto pikantní fotky stanou sdíleným trhákem, který dokáže doslova shodit síť. Tady jsou ty nejlepší a nejvirálnější.

Sdílejte článek
Štítky Instagram sociální síť

Přečtěte si také