TopStar

8. září 2018 07:50

Markéta Škorňová

A zase ta Kate! Vévodkyně z Cambridge je módní ikonou roku!

Podle výroční zprávy eBaye se tou nejsledovanější královskou módní ikonou pro minulý rok nestal nikdo jiný, než krásná Kate, vévodkyně z Cambridge. Britové královskou rodinu milují a na druhé místo zvolili vévodkyně ze Sussexu. Třetí skončila princezna Charlotte.

Pro Brity je Kate něco jako bohyně. Není divu, že ji zas a znovu volí za módní ikonu královské rodiny. A to měla letos pořádnou konkurenci! Její nová švagrová, Meghan Markelová, je svým vkusem a vytříbeným stylem proslulá. Ví, co jí sluší a nebojí se i odvážnějších modelů.

Podle výroční zprávy o maloobchodu internetové aukční síně eBay, je to ale stále vévodkyně z Cambridge, kdo v Anglii vede na plné čáře.

Výsledky dozajista ovlivnil i fakt, že byla Kate v tomto roce těhotná. Podle hodnocení měla právě těhotná vévodkyně největší dopad na nákupní chování Britů. Takové hledání těhotenských kabátů na míru se v listopadu loňského roku dokonce ztrojnásobilo!

Věhlas stoupl i návrhářce Jenny Packhamové, která navrhovala šaty pro Kate, jež oblékla před porodnicí s novorozeným Louisem.

Nárůst nákupů a vyhledávání přišlo také v době svatby prince Harryho a Meghan. Zákazníci vyhledávali Katiny šaty Givenchy, které měla na svatbě.

Druhou příčku podle očekávání obsadila vévodkyně se Sussexu, která Kate šlape na paty. Například její večerní šaty od Stelly McCartney zdvojnásobily hledání této značky.

A bronzovou medaili si odnáší rozkošná princezna Charlotte! Tříletá princeznička je miláčkem celé země. A jak se zdá, minimálně co se stylu týče, půjde v maminčiných šlépějích! Zvýšení vyhledávání například způsobil květinový věneček, který měla na sobě jako družička na již zmíněné květnové svatbě.

Zkrátka a dobře a zákazníci eBaye styl Kate prostě zbožňují.

Sdílejte článek

Přečtěte si také