TopStar

11. ledna 2016 18:55

Michal Chalupa

Absolonová DRSNĚ o Vondráčkové: Neumíš zpívat! A co na to Lucka?

Monika Absolonová se nechala slyšet, že Lucie Vondráčková neumí zpívat. Ještě, že od sebe novopečenou maminku Monču a dvojnásobnou mamku Lucku dělí několik tisíc kilometrů. Možná by si vjely do vlasů. I když, zajímavé by to určitě bylo. :)

"Nevím, zda je výhra, když děti poslouchají Terezu Kerndlovou a neustále pouští její klipy, ale hodně rychle si uvědomím, jaké mám štěstí, že neposlouchají Lucii Vondráčkovou." Tak tenhle status jisté bulvární novinářky rozvířil prach českého showbyznysu. Monika Absolonová se totiž rozhodla ho komentovat a s humorem sobě vlastním připsala, že by bylo ještě horší poslouchat Lucii Vondráčkovou live. Okamžitě se začalo spekulovat o tom, proč se takhle vyjádřila a jestli své mladší kolegyni náhodou něco nezávidí.

"To, že se mi líbí nebo nelíbí zpěv nějaké zpěvačky, na to mám právo, jako kdokoli. A to, že jsem zpěvačka, to neznamená, že musím být bez názoru. Nemyslela jsem to jakkoli zle, byla to poznámka do diskuse, která už sama o sobě byla nadnesená. Jestli to někdo bere, že je to zášť, tak vůbec ne. nemám ani důvod... nechápu, proč to někdo řeší," řekla nám Monika po telefonu.

Lucie Vondráčková nám z Kanady poslala písemné vyjádření a Moničin komentář jí ale jak se zdá nijak nerozhodil: "Kdybych se tímhle měla zabývat, tak nikdy nic neudělám:) Jdu do světa s krásnou novou písničkou a přeju divákům hodně zdraví do roku 2016. To je nejdůležitější. :)"

Více se dozvíte v reportáži Andrey Ježkové v TOP STARu z 11.1.2016.


Přečtěte si také