TopStar

13. května 2015 10:17

Barbora Koukalová

Absolutní štěstí Moniky Absolonové: Na prahu čtyřicítky se dočkala dítěte

Ještě nedávno si v jednom rozhovoru povzdechla, že by dala království za dítě. Na práci si sice stěžovat nemohla, ale v soukromí to hodně dlouho vypadalo, že se štěstí nedočká. Jenže ani teď to není tak jednoduché, Monika je konečně těhotná. Ale...!

Že svého přítele Tomáš Hornu (34) odloudila jiné ženě, s níž má Horna dokonce dítě, to není zase nic tak odsouzeníhodného, láska chodí po lidech a ne po horách. Ovšem bude mít Monika otce svého dítěte opravdu jen pro sebe?

V době, kdy spolu začali Monika Absolonová (38) a Tomáš chodit, měl totiž kladenský hokejista stále ještě zákonnou manželku a dceru, a rozvod, který vznikl kvůli slavné zpěvačce, nebyl zrovna jednoduchý, nějakou dobu se táhl a dodnes není jasné, zde je už manželství Hornů definitivně skončeno.

A pokud ne, teď už bude pádný důvod. Podle serveru Super.cz je totiž Monika v jiném stavu a na prahu čtyřicítky se tak konečně dočkala toho, že žádnou smlouvu s ďáblem uzavírat nemusí.

Monika je určitě stejně pověrčivá jako všechny gravidní ženy, a tak nehodlá o svém požehnaném stavu říct nic, dokud nebude mít za sebou kritickou lhůtu tří měsíců.

Vzhledem k tomu, jaká to byla po mnoho let velká smolařka v lásce, až jsme s ní také soucítili, nezbývá než jí fandit, že všechno dopadne tak dobře, jak si vysnila. V ideálním stavu mít vlastní rodinu a s tou bývalou vycházet na slušné a přátelské úrovni.

Sdílejte článek

Přečtěte si také