TopStar

20. dubna 2013 20:00

Blanka Konrádová

Agáta Hanychová a Jakub Prachař jsou manželé! Máme exkluzivně fotografie ze svatby

Tak taková překvápka umí opravdu jenom Agáta Hanychová (28). Ještě pár hodin před obřadem ani její spolupracovníci z TOP STAR magazínu a řada kamarádů nevěděli, že provokatérka Agáta se bude vdávat.

Zprávu vypustila do světa až těsně před obřadem, který se odehrál v sobotu večer v Mariánských Lázních. Agáta řekla ano svému letitému ctiteli herci Jakubovi Prachařovi (29). Kdysi spolu krátce chodili, a když se moderátorka TOP STAR magazínu rozešla s otcem svého dítěte Miroslavem Dopitou, Jakub opět vstoupil na scénu. A zjevně dobyl modelčino srdce.

Taky na to šel od lesa. Na Valentýna jí věnoval prsten, který ho vyšel na víc než 30 000 Kč, a před pár dny ji i se synem vyvezl na Maledivy.

Zatímco Veronika Žilková vztahu od počátku fandila, i když zřejmě ani ona netušila, že to „mladí“ dotáhnou až k takovémuto finále, matka ženicha, herečka Dana Batulková, byla skeptičtější. Přála synovi, aby se zatím nevázal. I ona ale posléze veřejně prohlásila, že mu nehodlá mluvit do života a bude akceptovat cestu, kterou si zvolí. A Jakub s Agátou, která má z předchozího vztahu syna Kryšpína (1), zvolili cestu společnou.

Fotky z obřadu a další exkluzivní informace o sňatku Agáty a Jakuba přinesou zítřejší VIP Zprávy a také TOP STAR magazín.

Ivana Bachoríková

video VIP zprávy


Přečtěte si také