TopStar

5. června 2017 13:23

vedran

Agáta Prachařová se toho nebojí: šla přehlídku v pátém měsíci těhotenství

Agáta Prachařová je v pátém měsíci těhotenství a co nevidět se stane dvojnásobnou maminkou. To však neznamená, že by se bránila práci. Naopak. Své půvaby ukázala na přehlídce Fashion Island.

Nikde není zkrátka psáno, že by těhotné modelky neměly předvádět. Dokonce se dá říci, že jsou pro pořadetele podobných akcí ještě zajímavější, neboť se o něco víc přiblíží koncovému klientovi. A o to v tomto byznysu jde.

Agáta Prachařová tak byla mezi kolegyněmi za hvězdu, neboť bylo vidět, že si přehlídky užívá jinak než dřív. Už teď víme, že se po mole procházela s holčičkou, protože si pohlaví miminka nechala říct předem.

Agáta tak možná byla jediná modelka, která nemusela řešit pověstnou celulitidu.

"Já vám svou celulitidu klidně ukážu, mám ji až po kolena. Ona je strašná potvora a nejvíc vyskáče takhle přes léto," smála se Tereza Fajksová.

"Taky mám celulitidu, ale úplně vám ji ukázat nemůžu, mám teď na sobě šaty. A že budu předvádět plavky? No co, já pořád doufám, že je tam dobrý světlo," vtipkovala i Lucie Kovandová.

Jisté je, že pomerančová kůže trápí všechny ženy, tedy i modelky. Jaké jsou jejich osvědčené triky, jak s celulitidou zatočit?

"Mně zabírá lymfodrenáž, a pak se snažím hodně pít. vodu," radí Tereza Budková.

"Já používám speciální peeling, který to má uhladit, ale nevím nevím. Pořád se nic neděje, tak asi kecaj," dodala na závěr Kovandová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také