TopStar

6. srpna 2013 11:50

Blanka Konrádová

Agáta Prachařová si užije pěkně pikantní noci

Modelka Agáta Prachařová (28) se jako moderátorka noční show pořadu VyVolení má na co těšit. Rozebírat bude především intimní život soutěžících, kteří se sejdou ve vile. Podle jejího kolegy Pavla Cejnara se na to Agáta po nocích připravuje už spoustu let.

„Nějakou průpravu mám, to je fakt,“ směje se modelka. „A ohledně moderování ani nemusím chodit na doučování k profesionálům. Nejlepší rady dostanu doma. Máma je skvělá herečka, její manžel také (Veronika Žilková a Martin Stropnický – pozn. redakce), takže mi s přípravou kdykoliv pomůžou. A navíc mám přece vedle sebe skvělého moderátora,“ vysekla poklonu svému muži Jakubovi Prachařovi. Prachař bude opět na TV Prima moderovat soutěž ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT. A zatímco, jeho žena bude ponocovat ve vile, postará se i o jejího syna Kryšpína.

Pro modelku je moderování noční show velká příležitost, a jak se přiznala, na VyVolené se velmi těší, protože je vždy sledovala. „Líbila se mi hlavně první řada, kdy vyhrál Vladko. Tomu jsem fandila. Byl takový opravdový a na nic si nehrál,“ hodnotí zpětně Agáta. Kdo bude její favorit tentokrát, se teprve uvidí.


Přečtěte si také