TopStar

14. ledna 2014 17:00

Dagmar Dandová

Agáta Prachařová v ohrožení života: Půjde po ní kolumbijská guerilla?

Modelka Agáta Prachařová se jako manželka moderátora Jakuba Prachaře mění před očima. Odhodila provokativní mini šaty, vzala si bagančata a vyrazila jen s baťůžkem do Panamy. No jo, ale… Ministerstvo zahraničních věcí varuje, že na území hrozí pronikání kolumbijských ozbrojených skupin.

Prachařovi chtějí celý měsíc cestovat po divoké přírodě Panamy, ale pokud se dostanou až do provincie Darién, která sousedí s Kolumbií, hrozí jim nebezpečí. Na místo prý pronikají kolumbijské ozbrojené skupiny.

Ohrožené je hlavně pobřeží, protože právě tady se po moři často pašují drogy. Cestovatelé se tak můžou stát obětí mafiánských válek i zásahů policie.

Od Agáty Prachařové bychom čekali spíš luxusní hotel a válení na pláži. Přesně to, jak prožila minulou dovolenou na Maledivách, a ne batůžkářskou turistiku. Vypadá to ale, že se dcera Veroniky Žilkové žene vstříc pořádnému dobrodružství.

Doufejme, že je Agáta aspoň pořádně naočkovaná. Kromě ozbrojenců totiž v Panamě hrozí i nakažení žloutenkou typu A i B, břišním tyfem a tetanem. Navíc se v oblasti vyskytuje i cholera a také tu hrozí nebezpečí malárie.

Agáta se nezdá, ale má prostě odvahu!

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také