TopStar

1. srpna 2023 00:00

Blanka Konrádová

Agáta s Jakubem se budou brát znovu!

Konečně je jasné, jak došlo k nečekanému sňatku Agáty Hanychové (29) a Jakuba Prachaře (28). Milenci si vyjeli na víkend do Mariánských Lázní a zcela spontánně, omámeni láskou a prvními jarními paprsky slunce, se rozhodli do toho praštit!

Šikovná Agáta si narychlo sehnala šaty v místní půjčovně a ženich se před oddávajícího postavil v tom, co měl právě na sobě. Za svědky jim šel pár, se kterým si novomanželé původně vyjeli do Mariánek relaxovat.

Rodiče přizváni nebyli a ani Jakubovi kolegové z kapely NightWork nic netušili. Jenomže nakonec musel Jakub do „akce“ zasvětit Františka Soukupa, protože neměl s sebou žádný doklad totožnosti a Soukup mu narychlo přivezl z Prahy pas.

Agáta s Jakubem spolu oficiálně chodili od srpna minulého roku. Jakub měl za sebou dlouholetý vztah s Marthou Issovou a Jugoslávkou Mirnou Silajdžič a Agáta čerstvý rozchod s Miroslavem Dopitou, otcem svého syna Kryšpína (1). Nedokázala mu odpustit opakované nevěry. S Jakubem chodila už v minulosti a on si na ni nikdy nepřestal myslet. Když viděl novou příležitost, chytil ji za pačesy.

I když jim leckdo prorokoval brzký rozchod, vydrželi spolu kritické období sžívání se a před pár dny se vrátili z romantické dovolené na Maledivách.

Agáta se vždycky bála, aby nezůstala jednou sama, takže sňatek je pro ni aspoň symbolickou nadějí, že se tak nestane. Ale neprohloupil ani Jakub. Ne, že by Aguš, jak reportérce TOP STAR magazínu říká její matka Veronika Žilková, neměla chyby, ale pro něj je jednoznačně terno. Má dům, auto a hlavně navzdory své provokativnosti je typ pečovatelky. Rodina je u ní na prvním místě a udělá pro ni všechno. To si uvědomila i herečka Dana Batulková a nedávno Agátu přátelům vychvalovala, jak pěkně se o jejího syna stará.

I když vše proběhlo překvapivě hladce, budou se Agáta s Jakubem brát ještě jednou! Proč? To se dovzvíte v dnešních VIP zprávách v 19.55 na Prima family. Reportérka Lenka Špillarová získala exkluzivní rozhovor s novomanželkou Agátou Prachařovou a zjistila mimo jiné, jak dokázali milenci narychlo sehnat prstýnky, které si během obřadu vyměnili.

Ivana Bachoríková

Video VIP zprávy


Přečtěte si také