TopStar

30. dubna 2013 11:40

Blanka Konrádová

Aguilera: Konečně je zase kočka a oceněná!

Zatímco český showbyznys žije méně či více překvapivými výsledky předávání cen Týtý, světová scéna stále dýchá atmosférou vyhlašování stovky nejvlivnějších světových osobností, jež inicioval časopis Time. Jedno mají obě ankety společné – v obou nejvíce bodoval novodobý „bojovník za spravedlnost“.

V české kotlině investigativec Josef Klíma, za velkou louží americký prezident Barack Obama.

Obama se letošním vyhlášením stal rekordmanem, protože redakce Time jej do seznamu nejvlivnějších lidí zařadila již podruhé. Poprvé v něm figuroval v roce 2008, kdy zabodoval v prezidentských volbách, tentokrát mu nominace patří díky obhájení prezidentské funkce. A doprovod mu mezi oceněnými dělá i manželka Michelle, kterou Time rovněž ocenil spolu s dalšími čtyřiatřiceti ženami.

Jednou z nich byla také zpěvačka Christina Aguilera, která stejně jako její kolega Justin Timberlake či herečka Mia Farrow nechyběli ani na slavnostním ceremoniálu provázejícím vyhlášení žebříčku. Aguileru muselo umístění obzvlášť potěšit. Jednak poprvé po dlouhé době někdo řešil něco jiného než její nadváhu a navíc – nadměrná kila už z velké části shodila, což mohla na newyorské trachtaci předvést v plné polní.

-hel-


Přečtěte si také