TopStar

13. ledna 2019 13:00

Ale, ale, Bruce Willis to trošku přehnal s alkoholem

Hollywoodský bourák Bruce Willis (63) to před pár dny dost přepískl s alkoholem. Opil se natolik, že nebyl schopen dojít v onen večer do svého auta. Komu z nás se to ale někdy nestalo. A právě proto se hned další den objevil na premiéře svého nejnovějšího filmu a po kocovině nebylo ani památky. Profesionál, jak má být!

I když je mu přes šedesát, pořád se umí pořádně bavit. Tak třeba před nedávnem se objevil v jednom luxusním baru, kde si dal pořádně do nosu. Tak pořádně, že se nemohl po zbytek večera udržet na nohou a z londýnského Annabel's Member's Club ho do hercova auta museli doslova odnést.

V jednom z nejprestižnějších klubů Londýna se totiž konala akce pořádaná magazínem GQ, kde se objevily i hvězdy jako rapper Tinie Tempah (30) nebo herec Charlie Heaton (24). Nikdo z nich se ale jako Willis nezřídil.

Hned další den se ale Bruce Willis objevil ve společnosti, a to konkrétně na premiéře svého nového snímku Skleněný, který je doslova trhákem. A nejen film byl trhák, i herec se předvedl v té nejlepší formě a všichni byli překvapeni, kde nechal svou kocovinu. Vesele pózoval se svými hereckými kolegy Samuelem L. Jacksonem (70), Jamesem McAvoyem (39) a Sarah Paulson (44), rozdával úsměvy všude kolem a vypadal zkrátka božsky.

Bruce Willis je především úspěšný v rolích akčních hrdinů, kteří neustále trousí ironické poznámky. Zároveň se ale dokázal přesunout k rolím v psychologicky orientovaných thrillerech a dramatech. S trochou představivosti se dá říct, že Bruce Willis je novější americkou verzí Jean-Paula Belmonda. Od kolegů typu Stevena Seagala a Sylvestera Stalloneho ho totiž odlišuje nadhled a serióznost. Jeho akční hrdinové nejsou jen chladnými zabijáky v dobré věci, ale zároveň popichujícími sympaťáky s lidskými vlastnostmi, kteří se v bezvýchodné situaci smějí rozbrečet.

Sdílejte článek

Přečtěte si také