TopStar

5. března 2019 15:47

Markéta Škorňová

Ale copak to tu máme?! Kate Beckinsale randí s exsnoubencem Ariany Grande!

Potvrzeno! Hollywoodská kráska Kate Beckinsale (45) randí s Petem Davidsonem (25)! Americký komik byl přitom ještě v loni zasnoubený se zpěvačkou Arianou Grande. Nyní však jeho srdce patří slavné herečce, která na svůj věk rozhodně nevypadá.

Nový hvězdný pár byl přistižen na hokejovém zápase týmů New York Rangers a Washington Capitals, jak si vyměňují polibky a nepřestávají s něžnostmi. Dvojici vůbec nezajímalo okolí anii fotografové, kteří jejich lásku zachytili svými fotoaparáty.

Spekulace, které již několik týdnů víří americký showbyznys, se tak potvrdily. Už před pár dny se pár ruku v ruce objevil v jednom z comedy klubů v Los Angeles, takže návštěva hokejového zápasu už nikoho nemohla nechat na pochybách, že by tihle dva byli jen přátelé.

A jak se zdá, dvacetiletý věkový rozdíl ani jeden neřeší. Všichni už přece víme, že láska kvete nezávisle na věku.

Peter Michael Davidson je americký herec a komik. Je členem obsazení Saturday Night Live. Objevil se v televizních show jako Borcův manuál, Wild 'n Out a Failosophy. Jeho televizní začátky přišly se třemi díly v MTV komediálním seriálu Failosophy. Objevil se také v pořadech jako PDA and Moms nebo Borcův manuál. V červnu byla poprvé vysílána jeho stand-up comedy v pořadu stanice Comedy Central Gotham Comedy Live, ve kterém se představují stand-up komici vystupující v klubu Gotham Comedy Club v New Yorku. Následující měsíc si zahrál v několika dílech pořadu Nick Cannon Presents: Wild 'N Out.

Kate Beckinsale je anglická herečka, která je známá z filmů Pearl Harbor (2001), Van Helsing (2004) a Underworld (2003). Její první role byla ve filmu One Against the Wind, což je film o 2. světové válce. Ač byla již rozhodnuta stát se herečkou, dala nakonec přednost univerzitě. Během studií na Oxfordu dostala roli ve filmové adaptaci Shakespearovy hry Mnoho povyku pro nic režiséra Kennetha Branagha. Tato role byla v životě Kate zlomová, neboť při natáčení poznala svého budoucího manžela Michaela Sheena. Během studií na Oxfordu hrála Kate v dalších filmech, jako např. Jutský princ nebo Odhalení. Následovaly role ve filmech, které byly mimo Británii méně známé - thriller Pronásledovaný, romantická komedie Emma či drama Téměř bez šance. V roce 2012 si zahrála hlavní role ve třech vesměs chladně přijatých filmech, a to v Kontrabandu po boku Marka Wahlberga, dále jako Selene v pokračování upírské ságy Underworld: Probuzení a nakonec v remaku filmu Total Recall, kde si zahrála manželku Colina Farrela.

Sdílejte článek

Přečtěte si také