TopStar

6. ledna 2014 22:48

Jana Fikotová

Alena Šeredová: Když není Gigi doma, vídá se s mladým mužem

Gigi to ví a nemá námitky. Dotyčný mladý muž je totiž oficiální „chůvou“ jeho synů. A Aleně „k ruce“.

Původně měla zastávat místo jeho manželka. „Ale ukázalo se, že nestíhá moje tempo,“ krčí rameny krásná Alena. „Tak místo získal on a mě i synům to tak úžasně vyhovuje.“ Temperamentní modelka se nestará o to, co na netradiční personál (zažitou představu chůvy tenhle mladý fešák nesplňuje ani náhodou) říká okolí. Alena Šeredová se s ideálním řešením pro své dva syny a samu sebe svěřila před časem v otevřeném rozhovoru pro časopis Glanc.

Názor Prima-Style.cz: No ne! A kde je potom pověstná italská žárlivost?

Alena Šeredová (35) si za domov vybrala Itálii. Tady také ráda rozmazluje své tři milované muže. Fotbalového brankáře Gigiho Buffona (35) a syny Louise Thomase (6) a Davida Lee (4). Jelikož je Gigi velmi vytížený fotbalem, tráví Alena většinu času s chlapci a „chůvák“ jí s chodem domácnosti pomáhá.

Vánoční svátky prožila Alena nejen v Čechách s rodiči, ale i na horách. Lyžování, jízdu na saních, koulování a mnoho dalších sněhových hrátek si evidentně nejvíce užívali chlapci. Po zaslouženém sportu si pak děti i se svými kamarády daly s chutí tradiční italskou pizzu s hranolky, která je mezi tamními dětmi velmi oblíbená.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také