TopStar

23. února 2018 08:14

Alena Šeredová opět v centru dění: Jak fanoušci ohodnotili její outfit?

Modelka Alena Šeredová (39) vypadá dobře ve všem. Dokonce i v obyčejných teplácích. Na slavnostní událost představení vlastní kolekce diamantových šperků si ale kráska domácí oblečení vzít nemohla, a tak sáhla po flitrovaných kalhotách, které šokovaly nejednoho přítomného.

Pro slavnostní akci pro italskou televizi QVC, kde modelka předvedla vlastní kolekci šperků s diamanty, zvolila Alena lesklou košili a stříbrné lodičky. Celému outfitu ale vévodily kalhoty do zvonu, které byly tak třpytivé, že přebily veškerý lesk všech vystavených klenotů.

Výstřední outfit ale fanoušci přijali dobře a pochvalných komentářů se na sociálních sítích objevila spousta. Obzvlášť čeští fanoušci měli z vydařeného outfitu radost, protože modelku na české půdě už příliš často vidět není. Většinu času tráví Alena totiž v Itálii, kde se věnuje převážně natáčení reklam na různé kosmetické řady.

Alena Šeredová v současnosti prochází majetkovým vyrovnáním a rozvodem se svým bývalým partnerem, italským fotbalovým brankářem Gianluigim Buffonem. Dvojice má dva syny a Alena zatím nemá problém s jejich zabepečením. Tvrdí, že ačkoli mají kluci možnost mít, co se jim zlíbí, maminka je drží zkrátka a tatínkovi rovněž zakazuje, aby ratolesti rozmazloval. Zda je to kvůli disciplíně a tvrdé výchově či snaha nezávislosti, to už ví jen Šeredová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také