TopStar

26. dubna 2018 10:00

Alena Vránová po těžké operaci! Strávila 90 minut v narkóze

Pohádková pyšná princezna Alena Vránová (85) je na tom zdravotně stále hůře. Před šesti lety si herečka zlomila obě ruce a teď podstoupila devadesátiminutovou operaci kyčle. Po celou dobu zákroku byla v celkové narkóze, teď už se ale cítí lépe.

Operaci se herečka rozhodla podstoupit dobrovolně. Přitom si byla vědoma možného rizika celkové narkózy. ‚‚Jeviště je Alenčiným životem a nechce ho ještě hodně dlouho opustit. A také nehodlá být závislá na druhých. Sama se chce o sebe starat, jezdit autem, nakupovat si,‘‘ nechal se slyšet blízký známý Vránové.

Před šesti lety si herečka zlomila obě ruce těsně před svými 80. narozeninami. V novém bytě, do kterého se čerstvě nastěhovala, přehlédla práh u balkonu a nešťastně spadla. Do nemocnice ji musela odvézt sanitka. ‚‚Ty jí ale špatně srostly, musely jí je zlámat a následovala další operace,‘‘ pokračoval zdroj.

Alena Vránová se v současnosti stále věnuje herecké profesi. Největší úspěchy slaví na divadelních prknech. Za ztvárnění postavy stárnoucí herečky Gertie Mathewsové ve hře ‚‚Bouřlivé jaro‘‘ obdržela v roce 1997 Cenu Thálie. Občas se objevuje také ve filmu (‚‚Vratné lahve‘‘) a v televizních seriálech. Z druhého a současně posledního manželství s Vladimírem Rážem měla jedinou dceru Markétu. Ta zemřela o Vánocích 2013 na tzv. multiorgánové selhání.

Sdílejte článek

Přečtěte si také