TopStar

15. prosince 2017 08:30

Alex da Kid v objetí neznámé dívky! Vztah s Halle Berry je u konce!

Už je to tak. Románek jednapadesátileté herečky Halle Berry a pětatřicetiletého Alexandera Granta, známého pod pseudonymem Alex da Kid, skončil. Západní média informují, že hvězda filmových pláten a hudební producent se po několika měsících vztahu rozešli.

Koncem minulého týdne byl Alex spatřen na jednom z večírků v Los Angeles ve společnosti neznámé dívky. Spolu s ní akci i opustil. ‚‚Byli tam jako pár. Rukou pak Alex ukázal na své auto, když vyšli oba ven,“ nechal se slyšet jeden z návštěvníků večírku.

O vztahu mezi Halle Berry a o nějakou tu desítku let mladším hudebníkem se začalo mluvit v září letošního roku a vše se zdálo být idylické. Koncem listopadu si pár ještě užíval dovolenou na Bora-Bora. Fotku z dovolené dala herečka i na svůj Instagram.

What I call distancing myself from the bullshit!

Příspěvek sdílený Halle Berry (@halleberry), Lis 25, 2017 v 3:10 PST

Připomeňme, že herečka byla vdaná třikrát. První sňatek ji potkal s baseballistou Davidem Justicem, podruhé si vzala muzikanta Erica Beneta a třetí a prozatím poslední veselku uspořádala s charismatickým kolegou z branže Olivierem Martinezem. Nyní vychovává Berry devítiletou dceru Nahlu z románku s Gabrielem Aubrym a čtyřletého synka Macea ze třetího manželství. K rozchodu se prozatím dvojnásobná maminka však nevyjádřila.

Co se kariérního života herečky týče, v letošním roce představila snímek ‚‚Kingsman: Zlatý kruh“, ve kterém si zahrála jednu z hlavních rolí, a film ‚‚Kidnap“, kde ztvárnila úlohu svobodné maminky jako ze života. Na začátku románku s hudebníkem da Kidem zveřejnila Berry fotku se svých tehdejším vyvoleným, ke které připsala: ‚‚Moje rovnováha.“ Nyní to vypadá, že ve filmech herečka rovnováhu nalezla, v soukromém životě však stále bloudí.

My balance

Příspěvek sdílený Halle Berry (@halleberry), Zář 19, 2017 v 11:00 PDT

Sdílejte článek

Přečtěte si také