TopStar

27. července 2013 08:50

Dagmar Dandová

Alkonovela graduje! Kdo vlastně chce zachránit Ivetu?

Zpěvačka Iveta Bartošová má kolem sebe spoustu samozvaných zachránců: Macuru, Rychtáře, Martucciho…. Co pro ní udělali a k čemu to bylo?

Co dělá Domenico Martucci:

Aktuálně shání pro Ivetu doktora a paktuje se s Macurou

Na Faceboku napsal výzvu: „Pokud je mezi vámi nějaký psycholog, který má zkušenosti s případy Stockholmského syndromu, ať mi pošle kontakt. Děkuju.“

Podle italského hraběte trpí Iveta Stockholmským syndromem, což je specifická emoční závislost oběti (např. rukojmí) na pachateli (př. únosci). Často se vyskytuje u žen, které se staly obětí domácího násilí. Tento syndrom váže ženy k tomu, kdo je týrá.

Kromě toho se Martucci snaží vytvořit odbojovou skupinu proti Rychtářovi. Spiknul se s odkopnutým nápadníkem Bartošové (i když kdo koho v Itálii odkopl je sporné) Zdeňkem Macurou. Pozval ho na italskou baštu a přitom se s ním fotil.

„Mě přijde aspoň slušný ho pozvat na oběd,“ vysvětlil své počínání na Facebooku..

Dva kamarádi: Zdeněk Macura a Domenico Martucci, Foto: facebook

Co dělá Zdeněk Macura:

Stravuje se na účet Martucciho, slídí kolem nemocnic, rozhodl se zakročit proti Policii ČR a dostal nakládačku od Rychtáře.

„Když jsem viděl fotky, jak Ivetu k výslechu ohledně domácího násilí doprovázejí dva hlavní podezřelí z tohoto trestného činu, zaskočilo mě to. Vůbec nechápu, jak může policie dělat takové zásadní chyby. To bohužel nemohu nechat jen tak!“ napsal na svém Facebooku. „Ta policie se chová neskutečně amatérsky,“ dodal.

Nakonec ale byl za „amatérské“ chování policie vděčný protože ho zachránila ze spárů Josefa Rychtáře, který ho napadl v Bohnicích. Pološílený Macura nejprve běhal v oranžové košili kolem Thomayerovi nemocnice, kde byla Iveta hospitalizovaná a domáhal se vstupu na oddělení JIP. Po přesunu Bartošové do léčebny v Bohnicích se zase plížil kolem protialkoholního oddělení, kde narazil na Rychtáře. Ten svého soka v lásce bez varování napadl a začal ho mlátit. Nakonec Macura za asistence policie odjel do nemocnice na vyšetření. Zvláštní je, že si ho rovnou v Bohnicích nenechali a musel na prohlídku jinam.

Co dělá Josef Rychtář:

Po bleskurychlém odjezdu Ivety Bartošové do nemocnice, obezřetně hlídal její vilu. Po jejím přesunu do léčebny v Bohnicích jí chtěl i se synem navštívit, když tu spatřil, jak se podél pavilonu plíží známá postava s přerostlými vlasy. Bývalý bodyguard Rychtář se neudržel, vyskočil z auta a začal mlátit Zdeňka Macuru hlava nehlava. Pak zase skočil do auta a odjel.

Teď svého chování pravděpodobně lituje, protože mu může hrozit zpětný útok ze strany nově vzniklého česko-italského dua Martucci and Macuri (nástupci nejoblíbenější italské skupiny Ricci and Poweri). Vzhledem k pěveckým ambicím Domenica Martucciho může Rychtář také v nejbližší době čekat nějaký pěkný song o své osobě.

Co dělá Iveta Bartošová

Zřejmě má to štěstí v neštěstí, že o tom, co se děje kolem ní, vůbec netuší.

-dad-


Přečtěte si také