TopStar

14. května 2018 10:09

Amal Clooney je zaslouženě módní ikona současnosti! Pro tentokrát uhranula studenty

Atraktivní žena hollywoodského herce George Clooneyho Amal strávila víkend produktivně. Představila se na plese módního institutu, kde byla za hlavní organizátorku a vystoupila i jako řečník před studenty Vanderbiltovy univerzity v Nashvillu. Nejen, že pronesla motivující řeč, ale vypadala jako skutečná dáma. No, posuďte sami.

Ve svém projevu se Amal nechala slyšet, že jednou z nejúctyhodnějších vlastností současnosti je odvaha. ‚‚Odvaha je nakažlivá. Lidé, kteří ji projevili, aby změnili poměry v Indii, Jižní Africe i Spojených státech motivují jeden druhého i nová pokolení. Když se podíváme na současný svět, vidíme, že odvahy je potřeba jako nikdy. Ženy celého světa trpí násilím, jsou omezené v pracovních možnostech, nemohou cestovat tak, jak by si přály a ani vychovávat děti po svém. a právě v těchto momentech potřebujeme odvahu. Teď, když je ve vězení stále více novinářů potřebujeme také odvahu. V době, kdy se politici snaží udělat ze slova uprchlík ekvivalent slova terorista potřebujeme odvahu. Buďme odvážní. Právě nápor, ambice a chtění poznávat jsou zárukou úspěchu.‘‘

Nejde ovšem jen o motivující řeč Amal Clooney. Všichni přítomní byli nadšeni i jejím outfitem - modrými sofistikovanými šaty. Dalo se to ale čekat, Amal Clooney je společně s Victorií Beckham považována za módní ikonu současnosti.

Amal nedělá módní přešlapy a i když působí v právní branži, lze tvrdit, že od doby, kdy ulovila George Clooneyho, je sledovaná stejně jako každá jiná celebrita. Není to tak dávno, co porodila dvojčata Ellu a Alexandra. Společně s Georgem zvládají výchovu fantasticky a vypadají stejně zamilovaně jako na začátku svého vztahu. Žena, která vede úspěšnou kariéru, stará se o rodinu a na veřejnosti se nikdy neukázala ve špatném světle. Jedná se o opravdovou dámu, kterou všichni milujeme.

Sdílejte článek
Štítky George Clooney odvaha Amal Clooney

Přečtěte si také