TopStar

28. února 2018 09:30

Amanda z Melrose Place zbila přítele, policistku a skončila ve vazbě

Před pár hodinami skončila hvězda seriálu Melrose Place Heather Locklear (56) ve vazbě. Policie Kalifornie potvrdila, že se jednalo o domácí násilí, a při příjezdu ochránců zákona napadla herečka i jednu z policistek. A co ji k tomu vedlo?

V neděli, 25. února večer zatkli kalifornští policisté herečku Heather Locklear. Ta fyzicky napadla partnera a sousedi zavolali příslušníky policie. Prý se nejednalo o první hádku a okolí hereččina domu si užívalo řev a rozbíjení věcí den co den. Po příjezdu policie se Heather rozzuřila ještě více a některé příslušnice zákona napadla nejen slovně, ale i fyzicky.

‚‚Locklear byla agresivní a nebyla s ní možná rozumná domluva. Nejen, že odmítla komunikovat s policisty, ještě je napadla a snažila se o ublížení na zdraví. Napadla 3 šerifovy pomocníky a následně byla tedy zatčena. Posléze bylo dokázáno, že ublížila i svému partnerovi,‘‘ nechal se oficiálně slyšet kapitán policie Garo Kuredjian.

Seriálová hvězda oznámila, že byla napadena první ještě před příjezdem policistů, proto byla odvezena do místní nemocnice a až poté do vězení. Den poté byla agresorka po složení kauce ve výši půl milionu korun propuštěna.

Není to poprvé, co má Locklear oplétačky s policií. V září roku 2008 byla zatčena z podezření za řízení pod vlivem alkoholu, ale analýza krve přítomnost alkoholu či jiných návykových látek neukázala. Policie ovšem rozhodla, že vinou tomu byly léky, které herečka v té době užívala kvůli depresím. A právě ty přebily výsledky rozboru krve. V roce 2017 se ukázalo, že herečka podstupuje léčbu kvůli závislosti na psychoaktivních drogách.


Přečtěte si také