TopStar

30. května 2018 10:37

America Ferrera se konečně stala maminkou!

Herečka známá svou rolí v seriálu ‚‚Ošklivka Betty‘‘ se na svých sociálních sítích pochlubila radostnou novinou. Čtyřiatřicetileté Americe Ferreře se narodilo první děťátko! Novopečená maminka zveřejnila fotografii synka Sebastiana. Nebo spíš jen část jeho těla. I tak jsou fanoušci nadšeni.

‚‚Když se ze dvou stanou tři... Vítej Sebastiane Piersi Williamsi aka Bazi. Maminka, tatínek i dítě jsou zdrávi a plni lásky,‘‘ připsala herečka k fotografii na svém Instagramu. O těhotenství herečky se začalo mluvit 1. ledna letošního roku a America tedy pojala radostnou novinu jako skvělou možnost propojit přání k Novému roku a sdělení veřejnosti, že očekává prvního potomka.

America Georgina Ferrera se narodila 18. dubna 1984 v L.A. honduraským přistěhovalcům jako nejmladší ze šesti dětí. Maminka je vychovávala v kalifornském San Fernando Halley, kde začala America hrát již v osmi letech ve školních představeních a místním divadle. Filmový debut přišel roku 2002 se snímkem ‚‚Správný ženský jsou dokulata‘‘, za který získala ocenění pro nejlepší herečku na festivalu Sundance. Většina fanoušků zná ale Ferreru z kultovního amerického seriálu ‚‚Ošklivka Betty‘‘, který měl být adaptací kolumbijské telenovely.

Se svým mužem se herečka poznala při studiu na vysoké škole. Ačkoli je dnes Ferrera známou hereckou ikonou, v době studií se věnovala mezinárodním vztahům, zatímco její muž naopak studoval kinematografii. Zda ji právě Ryan přivedl k filmu, to nevíme, herečka každopádně filmový svět obohacuje!

Sdílejte článek

Přečtěte si také