TopStar

21. ledna 2018 08:23

Amerického prezidenta zkrátka milují všichni! Fanoušky čeká seriál, televizní show i animák o Trumpovi

Kdysi se musel současný prezident Spojených států pořádně snažit, aby se dostal k filmu. Kvůli té nejmenší roli nabízel k natáčení své hotely. Na oplátku se mu dostalo několik málo vteřin v záběru. Donalda Trumpa mohli diváci vidět ve filmech ‚‚Sám doma 2: Ztracen v New Yorku“ nebo ‚‚Malí uličníci“. Stačilo ale, aby se Trump stal 45. prezidentem USA a hned se snadno dostal do filmového odvětví. Už žádné štěky, nyní jen filmy o něm!

Největší projekt o stávajícím prezidentovi Spojených států je seriál a natočení knihy o Trumpovi, kterou napsal žurnalista Michael Wolff. Dílo ‚‚Fire and Fury: Inside The Trump White House“ pojednává o prvním roce Trumpa na postu prezidenta. V USA se začalo prodávat již v tomto měsíci a za těch pár týdnů se stalo bestsellerem. V současnosti se prodalo již na 1 milion výtisků. Někteří nepozorní čtenáři dokonce začali kupovat knihu německého historika Randalla Hansona, která má velmi podobný název, ale píše se v ní o bombardování Německa, o Trumpovi v ní není ani zmínky.

Administrace prezidenta se snažila soudně knihu zakázat, ale vydavatelství se rozhodlo vydat ji ještě dříve, než bylo zprvu plánováno. Nyní dobrá polovina Spojených států čte, jak nejbližší pracovníci i prezident sám vůbec nečekali, že Trump vyhraje, a nebyli absolutně k vítězství připraveni. Právě proto jsou některá z jeho současných rozhodnutí poměrně impulsivní. Společnost Endeavor Content si koupila práva na natočení seriálu na motivy knižní předlohy.

Další projekt, který bude o Trumpovi je komediální seriál ‚‚The President Show“. V této parodii na prezidentův život Donald Trump laškuje se zaměstnankyněmi Bílého domu a posílá Santa Clause do vězení Guantánamo. Prý je mezi americkými občany až moc populární a tím pádem představuje pro prezidenta přímou konkurenci.

A třetí projekt bude animovaný seriál, který 11. února zveřejní americký kanál Showtime. Ironické dílo ‚‚Nás animovaný prezident“ představí populární americký moderátor a komik Stephen Colbert. V seriálu by se měly objevit i animovaná Melania, Ivanka a stejně bratři Donalda a jeho syn Barron.

Sdílejte článek

Přečtěte si také