TopStar

30. ledna 2014 14:03

Amerika píše Kanadě: Vemte si spratka Biebera domů. Petice!

Oficiální petice volající po deportaci problematického zpěváka Justina Biebera z Ameriky "domů" do Kanady už má více než sto tisíc podpisů. Povede se dopáleným Američanům Biebera vyštvat?

Odborníci se shodují na tom, že Justinovi pověstnou "zelenou kartu" jen tak nikdo sebrat nemůže a že by deportace připadala v úvahu jen v případě opravdu těžkých zločinů.

To, co v poslední době Bieber provádí, ani zdaleka nestačí. Otázka je, jestli by v Kanadě (Justin Bieber je Kanaďan) tenhle dáreček natrvalo vůbec chtěli! Například ve středu totiž vysvětloval na policii v Torontu incident, ke kterému mělo dojít na konci prosince.

Zdá se, že Bieberova příšerná puberta nezná hranic:-) Komentáře k článkům o petici jsou velmi výmluvné, slovo spratek se v nich pravidelně opakuje. Na druhou stranu se zpěváka leckdo zastává. Josstudio Chanel například napsal na náš Facebook: "Ježiš klasická puberta co je na tom ?? Když jsem byl mladej taky jsme dělali kraviny jenže v USA to moc žerou. A na všechno volaj cajty." A takových názorů je taky mnoho.

Bývalý Jusitnův manažer podotkl, že je zkrátka čas nechat Justina udělat vlastní chyby a poučit se.

Sdílejte článek

Přečtěte si také