TopStar

29. června 2013 20:00

Blanka Konrádová

Aňa Geislerová porodila: Konec výtržníků na festivalu?

Jmenuje se Max, narodil se v pátek a jeho maminkou je Aňa Geislerová. Herečka si tak letos obvyklé pověstné řádění na festivalu v Karlových Varech bude muset odpustit.

„Aňa je velmi šťastná, má velkého zdravého kloučka. Pozdravuje všechny včetně Johna Travolty,“ vyřídila vzkaz Aňi Geislerové pro účastníky festivalu hereččina tisková mluvčí Pavlína Fechterová.

Známé trio festivalových výtržníků – Pavel Liška, Tatiana Vilhelmová a Aňa Geislerová – si tedy letos ve Varech určitě nezařádí. Jen před pár týdny totiž svého třetího syna Aloise porodila i Tatiana Vilhelmová. Tatínkem je nový partner Vilhelmové, zpěvák Vojta Dyk. S napětím tedy očekáváme, kdo bude největším pařičem letos?

Aňa o otci svého dítěte mlčí. Loni měla totiž herečka život pěkně zamotaný. Nějakou dobu chodila s podnikatelem Martinem Shenarem (49), pak se ale vrátila k manželovi. Se Zdeňkem Janáčkem (35) má Geislerová syna Bruna Fidelia (8) a dceru Stellu Ginger (5). Kdyby teď Janáček trval na testech otcovství, nikdo by se asi nedivil...

Ještě včera, tedy v den porodu, byla Aňa Geislerová na seznamu hostů sobotní tiskové konference k filmu Líbánky. Osud ale rozhodl jinak, a tak herečka nakonec místo na tiskovce skončila v porodnici. Byl to právě režisér snímku Jan Hřebejk, který informaci o hereččině porodu prozradil.

Nejspokojenější je ale prezident festivalu Jiří Bartoška. Herečce a jejímu potomkovi určitě přeje jen to nejlepší, ale největší radost má z faktu, že se ve Varech letos snad nic nesemele.

Bartoška je radši, když festival a jeho dobrou pověst nenarušují takové eskapády, jako byla například předloňská ranně opilecká koupačka v říčce Teplá. K Macháčkovi, Geislerové, Vilhelmové a několika dalším se navíc tehdy přidal i Bartoškův syn Janek. Když jsme se chtěli Jiřího Bartošky na festivalové maléry zeptat, reagoval dost podrážděně.

K husarským kouskům Ani Geislerové a jejích kamarádů patřila například snaha odnést ze slavné pražské kavárny Slavia obraz Viktora Olivy Piják absintu.

„Zajímalo nás, kdy a kdo nás zastaví,“ vysvětlila Geislerová. „Dostali jsme se překvapivě až ke dveřím,“ dodala. Na podobné akce teď trojnásobné mamince jen těžko zbude čas.

-jan-


Přečtěte si také