TopStar

18. května 2017 15:09

vedran

Andersonovou a Hasselhoffa nahradili v Baywatch mladší. Co na ně říkají?

Nová Pobřežní hlídka měla premiéru

Převzít štafetu slavné seriálové postavy, po ještě slavnějším herci, je pro každého herce nelehký úkol. Dwayne Johnson do toho šel. V novém celovečerním filmu Baywatch (Pobřežní hlídka) hraje Mitche Buchannona. Na slavnostní premiéře se potkal i s Davidem Hasselhoffem, který Mitche proslavil. Stejný scénář potkal i Pamelu Andersonovou.

"Dwayne Johnson hraje Mitche Buchannona, což je legrační, protože jsme tak odlišní. Ale má to samé co já. Stará se o lidi a lidé se starají o něj a on je jeden z nich. Milujeme lidi a lidé milují nás. Takže je to cool," shrnul na slavnostní premiéře David Hasselhoff.

Své nové a mladší "já" si na premiéře mohla prohlédnout i Pamela Andersonová, jež nepřekonatelně hrála slavnou plavčici C.J. Parker. V celovečeráku ji hraje teprve sedmadvacetiletá Kelly Rohrbach. "Ona je tak sladká a krásná. Lichotí mi že hraje C.J. Pro mě to byla nejzábavnější věc na světě a je to zvláštně sentimentální," přiznala Andersonová.

Plavčíka si zahraje i Zac Efron, kterému v době, kdy seriálová Pobřežní hlídka startovala na obrazovkách, byly teprve dva roky.

"Jsem nadšený, že ukážeme novou podobu Pobřežní hlídky. Je všeobecně milovaná, je to televizní show číslo jedna a my ji vzali, vylepšili a zmodernizovali pro současnou generaci," doplnil herec.

Baywatch míří do kin právě dnes. A mimochodem, věděli jste, že během natáčení seriálu Pobřežní hlídka herci každoročně spotřebovali přibližně 140 kilo make-upu, 230 litrů krému na opalování a 580 plavek? Kult z něj totiž nevytvořil hlubokomyslný scénář, nýbrž krásní lidé a jejich krásná těla. A tak tomu bude i u celovečerního filmu.

Sdílejte článek
Štítky Pamela Anderson