TopStar

8. února 2018 15:00

Ilona Blašková

Andrea Bezděková zvedá kotvy a míří do zahraničí

Andrea Bezděková dnes slaví své 24. narozeniny a rozhodla se pro velkou životní změnu. V Čechách jí nic nedrží a tak zvedá kotvy do zahraničí! Ale ještě před tím, než se pokusí prosadit ve světovém modelingu, tak nám ukázala v prádle tělo, na kterém teď denně pracuje v posilovně.

Andrea Bezděková se na focení kampaně pro kosmetickou značku vysvlékla do spodního prádla. I když před naší kamerou občas dělala trochu divadýlko, rozhodně s odhalením neměla problém. Spíš naopak. V prádle dlouho nefotila, ale protože Andrea hodně cvičí, neměla s tím problém.

Tělo byla Andreina devíza už při vítězství České Miss před dvěma lety. Teď se ale rozhodla péči o sebe povýšit na další level. „S přibývajícím věkem, jsem se rozhodla, že je taková poslední příležitost zkusit i něco ve světě. Zavedla jsem tedy přísnější režim. Snažím se každý den sportovat a trošku si hlídám stravu,“ řekla Andrea.

Modelka měla dlouho po svém vítězství v České Miss pocit, že se ani v osobním ani v profesním životě nikam neposouvá. To se teď rozhodla změnit a zkusit štěstí ve světě. Zatím jezdí jen do Portugalska, ráda by ale někam dál. Nejlépe do L.A. , ale Itálie by se jí také líbila.

Co se osobního života týká, jsou okolo téhle brunetky neustálé spekulace s kým vlastně je, nebo není. Teď je prý single, ale tak jednoduché to nejspíš nebude. Nejlepší je prý před problémem utéct a nejlépe pěkně daleko. „Tak Amerika na mě čeká s otevřenou náručí tak proč tomu zbytečně říkat ne? Já se vrátím!“ řekla s úsměvem modelka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také