TopStar

25. června 2013 06:30

Dagmar Dandová

Andrea Kerestešová buduje hnízdečko lásky

Herečka Andrea Kerestešová (28) se už brzy bude s přítelem, členem kapely Republic of Two Mikolášem Růžičkou, stěhovat do společného bytu.

„Zrovna teď byt rekonstruuji. Dům je z roku 1929 a dodnes jsou v něm historické dveře a okna. Rozhodla jsem se, že nechám bytu jeho starodávný styl, ale zároveň ho chci upravit tak, aby se v něm dalo bydlet,“ říká hvězda retrospektivního seriálu Vyprávěj.

S rolí Evy Dvořákové se sice musela rozloučit, ale už teď se chystá na natáčení dalšího filmu. „Skoro celé léto budu pracovat. Na ty jediné čtyři dny, kdy budu mít volno, se chystám s přítelem někam mimo civilizaci. Asi k vodě, do přírody. Někam, kde nejde televize ani proud,“ říká herečka.

Podrobnosti o filmu, který teď bude natáčet, ale zatím ještě prozradit nechce. O Andree se ví, že moc ráda cestuje. Jak má delší dobu volno, hned někam odjede. Na cesty se chystá i tentokrát. Hned jak skončí natáčení. „Pojedu někam alespoň na měsíc. Hrozně ráda cestuji a poznávám jiné kultury,“ dodává herečka.

Andrea Kerestešová také ráda velmi dobře fotí. Právě na své první výstavě fotek s názvem Indigo se seznámila se svým současným přítelem Mikolášem. Herečka pomalu připravuje druhou výstavu fotoobrazů. „Budu na ní pracovat minimálně rok a nazvu ji Syndrom alebo Medzi nebom a zemou.“

-red-

Sdílejte článek

Přečtěte si také