TopStar

18. ledna 2014 15:24

Jana Fikotová

Andrea Kerestešová: Kam uteče po plesech s přítelem?

Herečka Andrea Kerestešová (29) se těší, jak si během posledních pár dní před odjezdem na dovolenou užije plesovou sezonu po boku svého přítele Mikoláše. Pak si sbalí batůžek a vyrazí společně do exotiky.

Pořídila si Andrea na plesy speciální garderobu? Tvrdí, že je pro ni móda vyjádřením nálady a osobnosti. Proto když vyráží na ples, není pro ni zase tak důležité, co si vezme na sebe. „Ne že bych šaty neřešila, ale není to pro mě to nejdůležitější. Na plese se chci hlavně krásně pobavit a hezky si zatančit,“ přiznala Andrea.

Ta má v plánu se svým přítelem, hudebníkem Mikolášem Růžičkou, vyrazit jako VIP host na Česko-Slovenský ples do Obecního domu. „Ples je prvního února a moc se na něj těším. Ráda tančím a ještě raději se bavím. Je to vždy skvělá příležitost potkat někoho zajímavého, s kým bych se za normálních okolností nesetkala,“ dodala Andrea.

A co v nejbližší době herečku mimo tanečky čeká? „Odjíždíme na dovolenou. Strašně se těším. Jedeme na Srí Lanku a budeme si ji užívat krásných čtrnáct dní. Jde spíše o dovolenou s baťůžkem a cestováním. Máme vše dokonale naplánované, takže u moře se vyvalíme maximálně dva dny.“

-juf-


Přečtěte si také