TopStar

12. prosince 2018 11:02

Tereza Šulcová

Andrea má zakázáno navštívit v nemocnici Jiřího Pomeje: Doporučil jí to tchán!

Andrea Pomeje dostala doporučení od tchána, který si nepřeje, aby šla na návštěvu za Jirkou do nemocnice. Andrea plánuje s Jiřím rozvod, který se nyní podle jejích slov odkládá.

Hercův otec Jiří Pomeje st. Andree návštěvu za jeho synem silně nedoporučoval. Podle informací Blesku Jirkův velmi blízký kamarád Pavel Pásek (51) řekl, že ji otec doslova vyřval. „Do slova a do písmene ji vyřval a nelze se mu divit. Vždyť Andrea Jirku poslala do háje, když jí oznámil, že se mu ta bestie vrátila!“

Herec už si prošel rakovinou hrtanu, který mu museli odebrat, a to včetně hlasivek. Ale nad rakovinou zvítězil a nikdo už nepředpokládal, že se mu po celkem krátké době zase vrátí. Pomeje si stěžoval, že ho bolí kyčel, a když šel k doktorovi, ukázalo se, že se nejedná o artrózu, ale že má napadené kosti touto zákeřnou nemocí.

Andrea si podle informací Blesk.cz myslela, že ji jen citově vydírá a jeho bolestem nevěnovala pozornost a řešila jen rozvod, který po zjištění rakoviny u své druhé polovičky nakonec pozastavila. Hercův tatínek vztah syna a jeho ještě manželky nikdy neřešil, ale teď už to pravděpodobně nevydržel. Andrea tento týden pokřtila spolu s Petrem Vojnarem svou novou titulní fotku pro časopis Playboy. Na křest se přišel podívat i Jonáš Ledecký.

Mezitím Jiří v nemocnici podstupuje ozařování a čeká ho i chemoterapie. Podle informací super.cz měl Pomeje neuvěřitelné bolesti, že nemohl ani mluvit kvůli zlomené stydké kosti, což mu způsobila právě rakovina, ale nyní je na tom lépe.

Sdílejte článek

Přečtěte si také