TopStar

4. července 2018 13:30

Ilona Blašková

Andrea Verešová dala svému muži velmi netradiční dárek. O co šlo?

Andrea Verešová obdarovala svého muže v Karlových Varech opravdu netradičním dárkem. Deset načančaných roštěnek! I když její manžel si to představoval asi trochu jinak!

Modelka Andrea Verešová je na roztrhání. Kvůli prezentaci své letní kolekce byla ve stresu a nevěděla, kde ji hlava stojí. „Nestíhám nic. Nestíhám pít a nestíhám na sebe vůbec myslet,“ řekla Verešová. Modelky doplněné krajkou a rafinovanými průhledy a odhalenými zády slavily především u pánů velký úspěch. A možná i to byl důvod, proč Andrea věnovala tuto přehlídku svému muži k čtyřiapadesátým narozeninám. „Je to takové překvapení. Já jsem pozvala především naše známé, kamarády a přátelé. Takže jak lépe to oslavit, než si udělat takovou krásnou party,“ řekla Andrea.

Prý má ale ještě jedno eso v rukávě. Co to bude za dárek, ale nechtěla říct. „Je to velice užitečné. To je vše, co vám mohu prozradit. Dostane ho u romantické večeře při svíčkách,“ prozradila modelka. Tak hlavně aby dorazila včas. Mezi novináři má totiž pověst královny nedochvilnosti, o čemž nás přesvědčila i v Karlových Varech. „Já jsem typ, co má na všechno hrozně času a pořád mám spoustu jiných povinností a všechno se snažím stoprocentně splnit. Takže ten čas je pro mě hrozně stresující a mám ho málo,“ řekla Andrea.

Jedna ze základních rad v boji proti nedochvilnosti je, přeřídit všechny hodiny a hodinky o několik minut dopředu. Za zvážení by to stálo, ne?

Sdílejte článek

Přečtěte si také