TopStar

15. srpna 2018 10:12

Andrea Verešová se ráda předvádí nahá: I pro tentokrát potěšila své fanoušky nahoře bez

V létě zveřejňuje jedna kráska českého showbyznysu za druhou své fotky v bikinách. Andrea Verešová (38) se místo toho rozhodla potěšit svě fanoušky fotkami nahoře bez. Co myslíte, chtěla své kolegyně předčít nebo zkrátka ráda provokuje?

I když si intimní partie Andrea Verešová zakryla a fanoušci se tak mohli jen dohadovat, co se za zbytkem skrývá, fotky se stejně vydařily a jsou pořádně žhavé. ‚‚Horko,‘‘ napsal jeden modelčin fanoušek k pikantní fotografii. No, horko bylo asi i Andree, když odhodila plavky a nechala se nafotit jen v rouše Evině.

Rozhodně to není poprvé, co se tmavovlasá kráska nechala zvěčnit nahá. V minulosti nafotila luxusní kalendář, kde odhalila celé ňadro a předvedla tak, že se za své tělo rozhodně nestydí. Nebylo by tedy divu, kdybychom se v nejbližší době dočkali dalších podobně vyzývavých snímků.

Andrea si ráda užívá dovolené ve slunných lokalitách. Tentokrát padla volba na oblíbené Řecko. Tam vycestovala nejprve pracovně nafotit novou kampaň, a pak si užívala s rodinou na Krétě. ‚‚Poznáte ten pocit, když je vám místo, hudba, jídlo a kultura nesmírně povědomá a srdci blízká? Asi začnu věřit na minulé životy,‘‘ okomentovala svou poslední dovolenou Andrea.

Sdílejte článek

Přečtěte si také