TopStar

26. dubna 2018 12:39

Ilona Blašková

Andrea Verešová v novém klipu Doktora PP!

Trojice Jakub Prachař, František Soukup a Andrea Verešová nepatří mezi úplně tradiční herecký ansámbl pro natáčení videoklipu. Přesto se sešli na jednom place a společně se pustili do díla. Respektive dalšího singlu Doktora PP.

V Čechách ani na Slovensku se ještě nikomu nepodařilo obsadit Andreu Verešovou do videoklipu. Až teď Doktorovi PP. „Můj manžel je jeho velice dobrý kamarád. Oba jsou právníci a znají se snad třicet let. Možná i déle,“ řekla Andrea. „Já bych si to netroufnul vůbec ji to nabídnout. Ale protože se jim líbilo album a něco už jsme měli upito, tak Dan sám řekl, že mi Andreu dá k dispozici,“ řekl s úsměvem Petr Pečený alias Doktor PP.

Kromě Andrey, která v klipu ztvární bodyguarda Doktora, dostali role i Jakub Prachař a František Soukup. Velkou motivací pro ně bylo i setkání na place právě s Andrejkou. „Andreu znám jenom z magazínu a z garáže na stěnách,“ zažertoval František Soukup. Já Andrejku znám z magazínu a mám její fotku jako správný chlap v dílně ve skříňce tajně nalepenou. A potom jsem se s ní jednou viděl na živo a musím říct, že rozdíl mezi ní a tou fotografií je jedna, ku jedné. Je to totožné. Je nádherná!“ prozradil Jakub Prachař, který je její velký fanoušek.

Hlavním důvodem proč si v klipu zahrají, ale není krásná modelka, ale fakt, že píseň Levák pro Doktora PP složili. Aktuálně se ale soustředí hlavně na skládání vlastní hudby. Dávají dohromady první album jejich nové kapely Horal a pokud půjde vše podle plánu, brzy se dočkáme prvního letního singlu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také