TopStar

5. dubna 2018 15:00

Andrea Verešová zažívá krušné chvíle! Její manžel musel být okamžitě operován

O Andree Verešové (37) je známo, že ráda cestuje. Moře nebo hory, hlavně, že je mimo domovinu. Jen co se tmavovlasá kráska vrátila z dovolené na horách, už plánovala další relaxaci u moře. Její muž Daniel Volopich se ale zranil a Andrea teď smutní nejen z úrazu svého milého, ale i ze zrušené dovolené.

‚‚Původně jsem měla tento týden ležet na pláži a relaxovat u moře. Bohužel osud rozhodnul a kvůli vážnému zranění manžela jsme nakonec neodletěli. Občas je život nevyzpytatelný. Jak se říká – Člověk míní, pánbůh mění,‘‘ napsala Verešová ke svému příspěvku na Instagramu. Dovolenou u moře musela totiž kvůli náhlému zranění svého muže okamžitě zrušit.

Vydat se dvojice měla na Maledivy, kde měla Verešová relaxovat, ale zároveň fotit. ‚‚Můj manžel si ošklivě poranil achilovku a musel okamžitě na operaci,‘‘ zmínila Andrea pro média. V současnosti o svého muže pečuje a dává si i pauzu od práce. Je ovšem evidentní, že s modelčiným životním stylem se Andrea letos dočká ještě mnoha dovolených.

Minulý měsíc trávila modelka na horách, konkrétně ve Vysokých Tatrách, kde sjížděla jednu sjezdovku za druhou a odpočívala tak velmi aktivně. Krom fotek ve stylových lyžařských kombinézách ale ukázala i pořádně pikantní záběry s výhledem na zasněžené hory. Zda bylo ale záměrem poukázat na krásy přírody...


Přečtěte si také